deneyselhesap

Durum: 4 - 0 - 0 - 0 - 02.11.2017 14:18

Puan: 4 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

poloniex.com

güzel ve kullanışlı bir sitedir ta ki bir sorunla karşılaşılana dek. destek talebinizin yanıt bulup, sorunlarınızın çözümü haftalar hatta aylar alabilir. yine de diğer rakiplerine göre daha bir güvenli duruyor.

ethereum

bitcoin'in tarihi zirvesini görmesinin yaratmış olduğu ters dalgadan nasibini almış coin. ethereum'u btc'ye rakip gören ciddi bir kitle var lakin son zamanlarda fiyat konusunda üzüyor, yine de yazılım ve geliştirici ekip bakımından btc'ye karşı en sağlam rakip.

adblock

methiye dizmek gerekirse de hiç uzatmaya gerek yok, en basit tanımlamayla hayat kurtarıcıdır. kullanıcı izni olmadan her an her yerden fırlamaya hazır reklamları engelleyen uber şey.

bitcoin

kimine göre lale soğanı olayının modern dünyadaki yansıması, kimine göre blockchain devriminin en büyük vitrin yüzü. şimdilik inananlar kazandıklarıyla ve inanmayanlar şüpheleriyle kaldılar. şu bir gerçek ki eğer bu bir devrim ise her şey yeni başlıyor. an itibariyle tarihi zirvesinde olduğu ve 6350$'dan işlem görmesi de kayıtlardaki yerini alsın.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 4

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler