deney

Durum: 9 - 0 - 0 - 0 - 01.11.2017 02:41

Puan: 6 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

telegram

ilk çıktığı zamanlarda daha çok rus ırkından olan insanlarda gördüğüm ancak zamanla avrupalılarında mesajlaşmak için kullandığını gördüğüm uygulamadır. çevremde bunu kullanan türklerin genel olarak daha güvenli olduğu gibi bir kanıya kapılarak kullandığını gözlemlediğim bir mesajlaşma uygulaması. bitcoinle ilgilenenler buradaki grupları mutlaka takip etmeliler.

whatsapp

akıllı tüm telefonlarda ücretsiz olarak kullanabilen bir sohbet ve videolu görüşme programı. kendisi sms olarak bilinen kısa mesaj kullanımının sonunu getirmiştir. aynı zamanda bilgisayarınızdan da aşağıdaki adres üzerinden bağlanabilirsiniz.

https://web.whatsapp.com/

hepsiburada.com

türkiye'nin en büyük online ürün tedarikçilerindendir. bu zamana kadar bir sorunla karşılaşmadan yıllardır sipariş vermişimdir ancak son dönemde bir çok insanın sorun yaşadığını unutmamakta fayda var.

the last of us

oynadığım oyunlar içerisinde playstation 4'e en yakışan oyunlardan birisi olduğunu söyleyebilirim. hikayesi ve oynanabilirliği yüksek ayrıca sizi uzun süre kendisine bağlayabiliyor.

playstation 4

playstation firmasının çıkarttığı en son model oyun konsoludur. piyasa fiyatı yaklaşık 1200-1300tl'dir şu anda. bundan 3 yıl önce ps4+2 joystick+3 oyunu 1200tl'ye aldığımı düşünürsek enflasyona karşı iyi bir yatırım aracı olarakta değerlendirebilirsiniz.

ios vs android

yaklaşık 10 yıllık ios kullanıcı olarak diyebilirim ki amacınız telefonu basit şekilde kullanmak ise android'den daha kolay kullanımı olduğunu söyleyebilirim. işlevsellik ve hızı kıyasladığımızda ios'un esamesi okunmamaktadır.

iphone 5s

ıphone 4'ün devrimsel etkisinden sonra 5 ve 5s çok büyük yenilik getirmedi benim hayatıma. 5s yine açık ara fark atmıştı 5'e ancak kasanın sağlamlığı yine tartışmasız 4'ün kalitesini aratıyordu. 1,5-2 yılda bir bataryasını değiştirerek 3-4 yıl rahatlıkla kullanılması mümkündür.

iphone 4

nokia n80 kullandıktan sonra bana gerçekten teknolojinin geliştiğini anlatan telefon olmuştur. 4 yıl kadar kullanmış olup, sonrasında işim gereği bazı uygulamaların güncelleme istemesi sebebiyle, ihtiyacı olan ve imkanları kısıtlı olan bir arkadaşa hediye edilmiştir. o arkadaşta bu kadar zaman üzerinden geçmiş olmasına rağmen hala aynı telefonu kullanmakta olup her bayram teşekkür mesajları atar. öyle sağlam, öyle ergonomik, öyle de iş gören bir modeldir.

iyimi.com

alt coinlerde zor günler geçirdiğimiz bu günlerde bize bir bardak su uzatmış ve svihs demeyip, bizlerin digital currency piyasasına olan inancını sağlam tutmuş sitedir. bence baya iyi.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 9

playstation 4

playstation firmasının çıkarttığı en son model oyun konsoludur. piyasa fiyatı yaklaşık 1200-1300tl'dir şu anda. bundan 3 yıl önce ps4+2 joystick+3 oyunu 1200tl'ye aldığımı düşünürsek enflasyona karşı iyi bir yatırım aracı olarakta değerlendirebilirsiniz.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler