dayaklik simitci

Durum: 7 - 0 - 0 - 0 - 27.06.2018 09:01

Puan: 7 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

simplenote

oldukça minimalist , bir çok platforma destek veren not alma uygulamasıdır. ıos, android, windows uygulamaları mevcut. websitesi üzerinden de işlem yapabilirsiniz. amacınız basit şekilde not almaksa tavsiye ederim.

xioami mi band 1s

1. nesil mi band'e kalp atışını ölçebilen sensör konulması neticesinde piyasaya sürülmüştür. 2 senedir kullanıyorum. şarjı sürekli kullanımda minimum 20 gün gidiyor. adımsayarı yüzde onluk hata payı olduğunu hesaplayarak kullanınız. çünkü tam sayıyı vermiyor. (*gps eksikliğinden dolayı:) cihaza farklı renk kordon alırken dikkatli olunuz. orjinal olmayan kordonlar daha yumuşak ve bilekliğin gri mekanizması kolay şekilde çıkabiliyor.

iphone 6

2014 yılında çıkan telefondur. bu telefonun bana göre en büyük iki eksiği; belleğinin 1 gb olması ve bükülmeye müsait malzemeden yapılmasıdır. cihazı kesinlikle düşürmeyiniz. yoksa nur topu gibi (bkz:gri ekran sorunu) ile başbaşa kalırsınız. sorunun sebebi; logic board'ta touch ıc çipinin zarar görmesidir.bu çip önceki iphone'larda metal levha ile korunuyordu. ancak (bkz:ıphone 6 )ve (bkz: ıphone 6 plus) 'ta
bu metal levha yerine sadece yapışkan bir etiket bulunuyor. bu da düşürmelerde touch ıc çipinin bulunduğu yerde esnemesine ve zarar görmesine neden oluyor. bu sorun nedeniyle ekranın üst tarafında grileşme gözüküyor ve dokunmatik çalışmıyor.

xiaomi mi band 2

xiaomi firmasının çıkardığı , uygun fiyatlı aktivite takip cihazıdır. 2 aydır kullanıyorum ancak adımsayar ve kalp ritmi ölçer fonksiyonları tam isabet vermemekte. bu değerlere bakarken mutlaka hata payını da hesaplamak gerekli . ayrıca, ilk nesil mi band'e göre titreşimi daha zayıf.bir de benim cihazımdan da kaynaklı olabilir , telefon ile senkronizasyon süresi oldukça uzun. daha önce kullandığım xiaomi mi band 1s'de böyle bir problem yoktu.

tp-link tl-pb10400

çift şarj yeri olması avantaj olan (bkz:powerbank)'tır. yalnız biraz ağır ve kaygandır. elde tutuluyorsa dikkat etmek gerekli. ayrıca (bkz:micro usb ) girişi pek sağlam değil, bazen kabloyu taktım diye düşünürken, takmamış oluyorsunuz. biraz kanırtarak takmak gerekli.

sinbo shd-2671 saç kurutma makinesi

küçük ve randımanlı çalışan saç kurutma makinesidir.ortalama fiyatı 30 tl'dir. sık seyahat eden kişiler için tavsiyemdir. yalnız kademe tuşu pek sağlam sayılmaz. kullanırken dikkat edilmeli.

xiaomi redmi note 3

xiaomi firmasının üretmiş olduğu telefondur.yaklasik 6 ay kullandım hızı ve şarjı inanılmaz iyi gidiyor. yüzde 30 şarj ile rahatça dışarı çıkabilirsiniz .kamera kalitesi ise eh işte .bir çok telefondan iyi ancak herkesi tatmin etmez.bu arada wi-fi çekim gücü iyi değil.bunu bilerek alın derim.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 7

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler