crook

Durum: 22 - 0 - 0 - 0 - 19.01.2018 20:35

Puan: 42 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 3

iphone 7

i phone jet black 256 gb - mart 2017 yılında yurtdışından kampanyalı satın aldığım fiyatı, halen aynı seviyelerdedir. bu modelin üzerine iphone 8 be iphone x çıkmasına rağmen fiyatının düşmemesi ilginçtir.
samsung telefonlarda durum, üst model çıktığında bir önceki modelin fiyatı hızlı şekilde düşmektedir.

avea

uzun süredir kullandığım hattımdır kendileri (yeni adı türk telekom). en önemli sıkıntıları;
1. gerçekten rezil bir çekim gücü var.,
2. 4.5 g internet hızı sürekli 3g'ye düşüyor.
3. herhangi bir sorunla karşılaştığında size allah kolaylık versin.
4. bunun sadece avea.ya mı özgü bilmiyorum ama çalışanların tutumlarının sert oluşu.

lisp

üstteki entry.e ek olarak autolisp autocad yazılımına appload komutuyla import edilir. daha sonra lisp.in içerisindeki komut ile çalışır.
ayrıca, benim düştüğüm duruma düşmeyin sakın autocad lt yazılımlarına lisp appload etmeye kalkmayın. boşuna zaman harcamayın çalışmıyor.

bitfinex.com

bitfinex kullanıyorum yalnız 1000 $ altındaki yatırımlardan kesinti yapması sinir bozucu. malesef bu kural yakın zamanda çıktı. verification olayı yoğunluktan dolayı 15-20 gün sürmektedir.
tahminimce en yakın rakibi binance.com bikaç tane daha can sıkıcı kural getirirler ise rakip takıma transfer olacağım gibi duruyor.

skype

artık iş görüşmelerinin skype üzerinden yapılması gerektiğini düşünüyorum. insanların yaşam hızı çok yüksek olduğu şu dönemde bir ekstra yol vs. çekip bir sürü zaman kaybı olmadan anında skype ile görüşüp olayı bitireceksin.

iota

alım satım yaparken çok dikkatli olmak lazım. anlık çok hızlı değişiyor. gün içerisinde 5 dakikada 1 dolar arttı. aynı şekilde 5,50 yi gördü dün gece 3,50 civarıydı. şu an 4,26. microsoft ile olacak toplantı öncesi herkes yön olarak yukarı diyor ancak riski çok yüksek. he bana sorarsanız sizi çok etkilemeyecek bir tutarla denemeye değer derim
not: yatırım tavsiyesi değildir.

paribu.com

an itibari ile "paribu, sunucularında yaşanan problemler nedeniyle bakım durumuna alındı.
problemin olabildiğince hızlı çözülmesi için elimizden gelen tüm çabayı sarfediyoruz.
tahmini bakım süresi 15-20dk.dır." şeklinde hata veren sitedir.
ancak 1 saatten fazladır bekliyorum halen çalışmıyor site.
inanılmaz bir güven kaydı yaşatıyor şu an bize. nasıl bir aymazlıktır bu beceriksizler.

periscope

popüleritesini günden güne iyice yitiren sosyal paylaşım sitesidir. insanların zaten neden periscope kullandığını bir türlü anlayamıyorum?

alibaba.com

internet alışveriş sitesinin kurucusu çinli iş adamı jack ma, forbes'in eylül 2015 rakamlarına göre 21.4 milyar dolarlık servetiyle çin'in ikinci, dünyanın ise 33. en zengin kişisidir.
eğitim hayatı birçok başarısızlıklarla dolu jack'in iş hayatında bu denli başarılı oluşu ülkesine gelen turistler sayesindedir. dil öğrenebilmek için 9 yıl ücretsiz turistlere rehberlik yapmıştır.
jack ma'nın motivasyon cümlesi ise “hayal et, cesur ol, asla pes etme!" şeklindedir.
umarım bizim ülke gençlerimize örnek teşkil eder.

kariyer.net

yeni mezun olduğumda 100'e yakın başvurudan sadece iki tanesine geri dönüş alabildiğim sitedir. her gün bu siteye girer en güncel ilanları takip ederdim. eskiden sırf firma reklamını yapsın diye sürekli açık ilanlar konurdu buraya. şimdilerde ise hiç takip etmiyorum desem yeridir.
bu sitenin en sevmediğim yönü ise, bazı şirketlerin ismini gizlemesidir. "sektörün öncü firması", "sektörün lider firması" gibi etiketler ile ortalıkta gezmeleridir.
  • /
  • 3

olan biten

ikinci bitcoin kampanyası başladı!

sitemizin çıkış noktası ve asıl amacı ürünler hakkında doğru ve tarafısız yorumların bulunduğu bir platform olabilmek.bunu yaparken de içeriği oluşturan yazarları bitcoin ödülüyle motive etmenin iyi bir model olacağını düşündük. sitenin tanıtımı için diğer mecralarda reklam harcamaları yapmak yerine bir bitcoin bütçesi oluşturup bunu yazarlarımızla paylaştık.

ancak ödülün çok yüksek olması (önceki kampanyadaki gibi) ve entry girme hızının logaritmik artması (ilk 25 günde girilen entry kadarının son 2 günde girilmesi) bu işin sürdürülebilir olmasını engelledi. bu nedenle ödül miktarını bir miktar düşürerek daha uzun süre, daha fazla yazarı, ürettiği kaliteli içerikten dolayı ödüllendirebiliyor olacağız.

yeni kampanya koşulları şu şekilde:
* her entry size 250, 500 veya 1200 satoshi kazandıracak.
* verilecek satoshi miktarı entry içerik kalitesine göre yönetim tarafından belirlenecek.
* hangi entry'nizin kaç puan aldığını profil sayfanızın altında entryler bölümünde görebilirsiniz.
* ödeme eşiği 60,000 satoshi'dir. ödeme eşiğine ulaşan yazarların profillerinde ödeme talep butonu görünür, ödeme talepleri bu şekilde yapılır.
* ödeme eşiğine ne kadar kaldığını profil sayfanızdaki ilerleme çubuğundan takip edebilirsiniz.
* kazançlarınızı ve güncel bakiyenizi profil sayfanızdan takip edebilirsiniz.
* ödeme aldıysanız detayını profil sayfanızın alt kısmındaki ödeme sekmesinden görebilirsiniz.
* kampanya bitimi olan biten başlığından duyurulacak, duyuruya kadar kazanılmış entryler için bitcoin gönderilecek, herhangi bir hak kaybı yaşanmayacaktır.
* bitcoin kampanyasını suistimal eden yazarlar (kopya içerikler, birden fazla yazar hesabı, otomasyon yazılımları v.s.) engellenirler ve kendilerine bitcoin gönderilmez.
*tüm entryler moderasyon tarafından incelenir ve uygun görülen entryler onaylanır. onaylanan entry'ler size bitcoin kazandırır.

başlıklarla ilgili küçük bir kural değişikliği yaptık, artık ürün adından ne olduğu anlaşılamıyorsa, ek olarak ürünün ne olduğu da yazılacak (tost makinesi, kulaklık, buzdolabı gibi) . istisnai olarak, genel kabul görmüş ve yaygın olarak bilinen şeyler için bu kural uygulanmayabilir.

çaylak onayı için gereken entry sayısını 10'dan 5'e indirdik, onaylı 5 entry'si olan çaylaklar yazar yapılacak. içerik olarak yetersiz olan çaylak entryler'i taslaklara gönderilecek ve düzeltilip yollanması beklenecek.

"sanal para", "ses ve görüntü sistemleri", "yazılım / oyun", "giyilebilir teknoloji" adında 4 yeni kategori daha ekledik.

bol kazançlar.

not: bu entry'den (#5663 nolu ve 28.11.2017 21:44 tarihli) itibaren yeni entryler kampanya dahilinde değerlendirilecek ve satoshi kazanacaktır.

Toplam entry sayısı: 22

iyimi.com ile ilgili istekler

başlık konularının biraz daha genişletilmesidir. teknolojik gelişmeler mottosu ile yola çıkılmış anlıyorum ancak edebiyat (roman, yazar, şiir, vs.) ve sinema siteye entegre olsa hiç fena olmaz diye düşünüyorum.

trt

halkın tamamından adına vergi toplanan kurum olmasına rağmen devletin televizyonu vizyonunu ne yazık ki kaybetmiştir. son olarak yaptıklarıyla iyice tarafsızlığını ortadan kaldırmış ve program içerikleriyle de kalitesi son dönemde iyice düşmüştür.

skype

artık iş görüşmelerinin skype üzerinden yapılması gerektiğini düşünüyorum. insanların yaşam hızı çok yüksek olduğu şu dönemde bir ekstra yol vs. çekip bir sürü zaman kaybı olmadan anında skype ile görüşüp olayı bitireceksin.

lisp

üstteki entry.e ek olarak autolisp autocad yazılımına appload komutuyla import edilir. daha sonra lisp.in içerisindeki komut ile çalışır.
ayrıca, benim düştüğüm duruma düşmeyin sakın autocad lt yazılımlarına lisp appload etmeye kalkmayın. boşuna zaman harcamayın çalışmıyor.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler