copadam

Durum: 9 - 0 - 0 - 0 - 06.11.2017 12:06

Puan: 9 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

aliexpress.com

sürprizleri ve kendini ödüllendirmeyi sevenlerin daha sık kullanması gereken e-ticaret sitesi. ne zaman alındığı bile unutulan ürünün ansızın kapınızda belirmesi insanı ayrı bir mutlu eder.
özellikle aksesuar-yan ürünlerde inanılmaz uygun fiyatlı ve güvenilir bir seçenektir, ürün için aceleniz yoksa türkiye'deki muadillerine göre kesinlikle tercih edilmelidir.

nokia 6600

armutvari şekilli tasarımıyla göz dolduran efsane telefon. aynı zamanda bir neslin telefonda multimedya içeriğiyle tanışmasına vesile olmuş, özellikle gençlerin mobil video tüketimini ciddi anlamda arttırmıştır.

search engine optimization

arama motorlarında daha iyi sıralamalar almak için yapılan optimizasyon çalışmalarıdır. basit olarak site içinde daha doğru bir indexleme, daha fazla ilgili içerik üretme ve site dışından güvenilir link yönlendirmeleri alma şeklinde iki kulvarda geliştirilir.

seo

genelde search engine optimization kavramının kısaltması olarak kullanılan ifade. bu şekilde kullanıldığında bilinmelidir ki arama motorlarında organik sonuçlarda daha üst sıralarda yer almak için yapılan çalışmaları kapsar.

lg g3

lg g2 efsanesinin ve g serisinin devamı. ne yazık ki lg g2'de gösterdiği başarıyı bu telefonda gösterememiş, kullanım ömrü çok daha kısa bir ürün ortaya koymuştur. 2 seneden uzun g3 kullanabilene pek rastlanmamaktadır.

lg g2

bir dönemin fiyat/performans efsanesi. lg'nin ürettiği en iyi telefonlardandır, ülkemizde satışı en yüksek olan modelidir. nitekim serinin devamı g3, g4 ve g5'in yüzü bir türlü gülmedi, sürekli kronik sorunlarla anılır oldular.

bitcoin

spekülasyonlardan çok hızlı etkilenen para birimi. dijital olmasının, arkasında bir kurum/devlet olmamasının yarattığı güvensizlik etkisi bitcoincilerin bölünme muhabbeti, günlük 1000 dolara varan volatilite gibi etkenlerle iyice artıyor

nokia 3310

dönemin nokia telefonlarının en önemli başarılarından biri de tasarımdı ve 3310 bu tasarımın hem yapısı hem renkleri itibariyle en güzel, en sade örneklerindendi. efsane olmasının gözardı edilen sebeplerinden biri de bu olsa gerek.

xioami mi5

bugünlerde 1000-1200 tl bandında alınabilecek en iyi fiyat/performans telefonudur. tek kronik sayılabilecek sorunu bazı serilerdeki ekranlarda (lgd) yaşanan ghost screen sorunu, bu da jdi ekranlı seri satan yerlerden alarak aşılabiliyor.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 9

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler