compengin

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 05.11.2017 16:35

Puan: 5 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

battlefield 1

fps türünü sevenler için şu ana kadar yapılmış en başarılı oyunlardan bir tanesidir. özellikle daha önce atmosferini yaşama fırsatını bulamadığımız 1.dünya savaşına bizi götürerek mest etmiştir. harika grafikler ve müzikler ile sinema tadında oyun deneyimi sunuyor. ayrıca mükemmel bir optimizasyon ile düşük sistem olarak nitelendireceğimiz cihazlarda bile 40 fps almak imkansız değil.

intel

aynı fabrikalarda farklı mimariye ait işlemcileri üretmeyen, farklı modelleri farklı ülkelerde üreten, ar-ge çalışmalarını yapan ekiplerin birbirinden bağımsız çalıştığı firmadır. bunun en büyük sebeplerinden biri , personel kaybettiği taktirde teknoloji sırlarını korumak.

huawei mate 9

yıllar önce huawei ascend mate serisini kullanarak tanıştığım markanın şahane modellerinden birisidir. ben aldığımda herkesin burun kıvırdığı bir markayken şuan herkes tarafından bilinmekte ve telefon pazarının ciddi oyuncularından birine dönüşmüştür.

asus x555bp-xx182

fiyat / performans paritesi açısından çok tatmin edici bir cihaz değildir. bir miktar daha gözden çıkarılarak 2000 bandında daha uzun süre kullanılabilecek cihazlara yönelmek tavsiye edilir.

lenovo yoga 300

giriş segmentinde bir cihaz olarak nitelendirebileceğimiz bir ürün. fiyat / malzeme kalitesi açısından değerlendireceksek ürün gayet tatmin edici. düşük seviye donanım,ufak ve hafif olması teknik işlerden çok bilgisayarı günlük işlerinde kullanacak, yanında sürekli taşımak isteyen ve her ortamda yer kaplamadan kullanma konforu isteyenler için ideal.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler