citycoco

Durum: 4 - 0 - 0 - 0 - 11.06.2018 02:44

Puan: 4 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

sahibinden.com

ıkinci el arac piyasasinin neredeyse tamamının döndüğü site. yalnız dikkat edilmesi gereken bir sürü dolandırıcı var. 3-4 araç sahibinden aracılığıyla sattım ancak 2-3 kere dolandırıcılarla karşılaştım. genel olarak karşılıksız çek vermeye çalışan tipler çok. neyse en iyi dolandırcılık denemesini anlatıyım. bakırköyden bir turizm firmasından geldiklerini menzilde bir cemaate ait olduklarını söyleyen 2 kişi önce evrak eksik diye noterden döndük , daha sonra kendini şirket sahibi olarak tanıtan adamlar arabayı genel müdürlerinin üstlerine alcaklarını söylediler ( tekstil işcisi 19-20 yaşında genç bir çocuk) tamam dedik ama bir şey oldugu belliydi. neyse ödemeyi yapmalarını bekliyoruz o ara notere gidiyoruz diyolarki ödemeyi yaptık birazdan geçer boşuna beklemeyelim siz satışı verin işlerimiz var falan. ödemeyi de şöyle yapıyor internet bankacılıgından para transferine başlıyor fakat en son onayla kısmını yapmadan bize ekran görüntüsü gösteriyor yemedik tabi olmaz falan dedik o ara 4-5 kişilerdi biz olmaz deyince şirket yöneticisi dedikleri çocuk dışında kimse etrafımızda kalmadı. birinin telefonu çaldı biri bi yere gitti falan filan. garibanın da başını yakacaklardı. siz siz olun alım satım işlerin de parayı almadan satışı onaylamayın. zaten noter soruyor ama öyle bir samimiyet kuruyolarki din iman derken aldanabilirsiniz.

ısıtmalı mont

yıllar önce bir arkadaşımla bir şey üretip nasıl para kazanabiliriz diye düşünürken aklımıza gelen ürünlerden birisi. biz daha çok açık alanı olan cafeler için ısıtmalı koltuk kılıfı olarak tasarlamıştık. yıllar sonra haberlerde gördüm elin oğlu yine yapmış.

tv8

ülke politikasına göre hareket eden , insanları adeta hipnoz eden bir medya silahı. dolar çıkmış inmiş ülke karışmış kimsenin umurunda değil. tamamen insanları oyalamaya yönelik proje bir kanal

citycoco elektrikli scooter

avcılar citycoco tr şubesinden 6.700 tl'ye citycoco comfort marka elektriklli scooter aldım 2. gün iade etmek istedim kabul etmediler. 40 km hız kesinlikle yapmıyor. sarj süresi 9 saati buluyor. yokuş çıkarken hız %80 düşüyor hatta kontak kapanıyor. yokuşta 60 km koca tekerli bir bisikletle kalıyorsunuz. sitede 14 gün içinde iade cayma hakkı olduğu yazıyor fakat ben 2. gün iade edemedim. ikinci el fiyatına alırız dediler ama ona da teklif vermediler sadece oyalıyorlar. ürün ali baba vb. yerlerde tr satış fiyatının 3 kat daha altında. tüketici hakem heyetine başvurdum bekliyorum. ben yandım sizler yanmayın arkadaşlar görünüşüne aldanmayın. işe gidip gelmek için aldım ama kendisine hayrı yokki bana olsun.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 4

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler