celeborn

Durum: 60 - 0 - 0 - 0 - 18.11.2017 23:54

Puan: 65 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 6

far cry primal

yalnızca oynanış videolarını izleme şansım oldu ancak ciddi anlamda eğlenceli görünüyor buradan bakınca. far cry serisine çok aşina olmasam da fiyatı biraz daha düştüğünde bir şans verilebilirmiş gibi duruyor. özellikle bir hayvanınızın olması ve o hayvan olarak da ilerleyebilmeniz yaratıcı ve güzel bir fikir gerçekten.

grand theft auto v

singleplayeri için aldım. iyi ki de alıp bitirmişim hikaye güzel, grafikler iyi(bazı yerlerde oturup mazara izlediğim falan oldu.), 3 tane birbirinden tamamen farklı karakteri yönetmek ve yollarının kesişmesini izlemek keyifli, hikaye eğlenceli. yan görevlerle bile saatler harcayabilirsiniz. ayrıca internetten su altı zenginliklerini araştırıp saatlerinizi dalış yapıp ufo falan bularak geçirebilirsiniz. su altı da en az su üzeri kadar renkli ve dolu. ya da bir uçak alıp sağda solda yola iniş denemeleri yapabilirsiniz.

yani kısacası gerçek hayatta yapamadığınız şeyleri simüle etmenizi sağlayan aşmış oyundur.

sony dualshock 4

ele oturuş ve kavrayışı güzel ama malzeme kalitesi o kadar kötü ki analoglar soyuluyor, tuşları gıcırdıyor uzun süre oynadığınızda eller deli gibi terliyor, xbox ya da logitech controllerlarda böyle bir sorun hiç yaşamamıştım.

pil ömrü ise ayrı bir hikaye. yani keşke o saçma sapan ışıklar falan yanmasaydı da 2 saat daha uzun oynasaydık bir şarjla. resmen bir oyuna takıldığım zaman ps4'ün 2 ketre çapında yaşamaya başlıyorum, fazla uzaklaşmama izin vermiyor.

firefox quantum

rakiplerine göre ciddi hız farkı olan internet tarayıcısı. ilk okuduğumda düşündüğümle kullandığımda tecrübe ettiğim şey arasında dağlar kadar fark var. nasıl yapmışlar bilmiyorum ama bariz şekilde hissediyorsunuz tarayıcının hızını. özellikle betadan kararlı sürüme geçtiğinde çok geniş bir kitle tarafından kullanılacağını düşünüyorum. yalnız şu opera'daki vpn olayını da işin içine dahil ederlerse eksiksiz bir tarayıcı olacaktir.

calibre

hayat kurtaran e-kitap düzenleme programı. özellikle meritokrasi servisini indirip o kitapların düzensizliğini gördükten sonra adamların mükemmel bir program yaptıklarını düşünmüştüm. bu program sayesinde kitaplarınızı birçok formata çevirebilir, yazarlara, yayınevine göre sıralayabilir ve okumak istediğiniz kitabı program üzerinden bile okuyabilirsiniz. bir e-kitap uygulaması daha ne yapsın sorarım sizlere?

logitech

her ekonomik sınıf için ayrı ürünler üreten başarılı firma. yani 30 liraya da mouse'u var 300 liraya da var ve siz ne kadar bir bütçe ayırmış olursanız olun mutlaka karşınıza çıkıyor ürünleri. dolayısıyla her zaman bir ürün fazladan satma fırsatı oluyor. bu şekilde daha çok insanın ihtiyacını karşılıyorlar ve en ucuz ürünleri bile bir standardın üzerinde. kesinlikle tercih edilebilir bir marka.

snapchat

kullanmadığım ve kullananların da ne akla hizmet kullandığına anlam veremediğim telefon uygulaması. yani bir insan neden bütün güzel anılarını arkadaşlarının yanında merhaba bile demediği bir dolu insanla paylaşmak ister benim aklım almıyor bu işi.

yani ortaçağda bir insanın piknik yaptıktan sonra kapı kapı gezip piknik yaptığını ve çok güzel bir gün geçirdiğini bütün komşularına anlatması ne kadar komik olurduysa bu uygulamayı kullanan insanların yaptıkları da aslında o kadar komiktir.

apple ipod touch

2. nesil ve 5. neslini kullandığım müzik dinleme aracı. ancak amiral gemisi bir telefona sahipseniz artık daha fazla ihtiyacınız olmuyor. önceki telefonum orta sınıf bir telefon olduğu için hem hafızayı hem de ram'i çok fazla işgal etmesin diye müziklerimi ayrı tutup ipod touch'tan dinliyordum.

ancak önceki nesilde de yaptıkları gibi apple beni güncelleme yapmaya zorladı ve ipod'um giderek yavaşlamaya başladı. hala kullanıyorum ama kesinlikle bir daha herhangi bir apple ürününe para vermeyeceğim. adamlar planlı eskimenin kitabını yazıyor resmen.

yandex haritalar

google maps'e kesinlikle rakip olamayacak bir harita sitesi. türkiye pazarında olsa bile ispanyada ve bazı avrupa ülkelerinde verimli bir şekilde çalışmamaktadır. hatta ispanyol bir arkadaşım ispanya'da kullanmaya çalıştığımı görünce şaşırmış ve ülkede en verimli google maps'in çalıştığını söylemişti.

blablacar

yurtdışında çok yoğun kullanılmasına rağmen türkiye'de nedense bana çok fazla güven vermeyen uygulama. nedensenin cevabı tabii ki bizim ekstra para isteyen, kadınları taciz eden, kafasına göre haber vermeden yola çıkıp sizi hazır şekilde boşta bırakan insanımız. ama böyle bir fikrin varlığı bile bana dünyanın gelecekte güzel bir yer olacağını düşündürüyor .
  • /
  • 6

iyimi.com

bitcoin taleplerinizi, iyimi kullanıcısına bitcoin adresinizi özel mesajla bildirerek yapabilirsiniz. entryleriniz incelenip transfer gerçekleştirilecektir. bir ödeme talep formu da hazırlıyoruz böylelikle daha pratik ve hızlı şekilde transferler yapılabilecektir.

edit: artık ödeme eşiğini geçen üyeler porfil sayfasında görünecek talep butonuna basarak biriken bitcoinlerini talep edebilir.

Toplam entry sayısı: 60

ripple

yüksek potansiyeli olan bir altcoindir. özellikle american express ile yaptıkları para transferi anlaşmasından sonra gelecek için daha fazla ümit vermeye başlamıştır. 2017 sonuna kadar bir miktar ripple'ın kilitleneceği göz önüne alındığında iyi bir yatırım aracı olarak görülebilir

sony dualshock 4

ele oturuş ve kavrayışı güzel ama malzeme kalitesi o kadar kötü ki analoglar soyuluyor, tuşları gıcırdıyor uzun süre oynadığınızda eller deli gibi terliyor, xbox ya da logitech controllerlarda böyle bir sorun hiç yaşamamıştım.

pil ömrü ise ayrı bir hikaye. yani keşke o saçma sapan ışıklar falan yanmasaydı da 2 saat daha uzun oynasaydık bir şarjla. resmen bir oyuna takıldığım zaman ps4'ün 2 ketre çapında yaşamaya başlıyorum, fazla uzaklaşmama izin vermiyor.

bitcoin

kaçtığı aşikar olan bir trendir. evet al satlarla ufak tefek kazançlar elde etmek mümkün ancak hiçbir zaman 10 katını falan kazandirmayacaktir bir daha. ve bir sabah uyandığınızda binlerce dolara aldığınız bitcoininizin yarısının eriyip gittiğini görebileceğiniz kadar güvenilmez bir piyasadır.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler