camuran

Durum: 124 - 42 - 1 - 0 - 16.02.2018 10:58

Puan: 210 - Rütbe: ★★

3 ay önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 13

dogecoin

bu ve bunun gibi sitelere para verip yatırım yapmak yerine; coinpot.co, www.instant-doge.eu/en, https://freedoge.co.in/ vb. gibi sitelerden toplamak daha mantıklı. bugüne kadar coinpot sayesinde 250 adet exchange sitelerine transfer ettim. üstelik doge transferinde extra fee de kesmediler.

uber

yapılan açıklamaya göre 2017 yılında yaklaşık 4.5 milyar dolar zarar etmiştir. dünyanın bir çok yerinden yatırım alan uber böyle giderse pek uzun ömürlü olmayacağa benziyor.

btcclicks.com

bu tarz siteler ile uğraşacağınıza gidip bir site açın. sonra gidin o site için bir google adsense hesabı açın. sonrasında vpn programları ile ip adresinizi değiştirip 10 dk da bir kendi sitenizin reklamlarınıza tıklayın. tahmini 200-300 tl kadar kazanmanız mümkün. nereden mi biliyorum geçtiğimiz ay kendi sitem üzerinden bu tarz bir test gerçekleştirdim ve yukarıda belirttiğim miktarda hesabıma yattı. kısacası bu tarz sitelerle gerçekten uğraşmayın harcadığınız zamana ve emeğe yazık günah.

apextop.cc

an itibari ile https://apextop.cc/mining/ adresinden girmeye çalışıp giremeyeceğiniz bir cloud mining sitesidir. büyük ihtimalle buda güldürmeyenlere adını yazdırdı.

bitcoin

bugün yer alan habere göre https://thehackernews.com/2018/02/supercomputer-mining-bitcoin.html bitcoin mining'in adeta nirvanası olmuş olaydır. haberin içeriği kısaca :"rus bilimadamı nükleer silah tesisini #bitcoin mining için kullandığından ötürü tutuklanmış." kim bilir kaç btc üretmişlerdir. adamların her bilgisayarı süper bilgisayar olduğunu düşünürsek ismini vermedikleri bilim adamı dünyalığını yapmıştır :)

facebook messenger

son zamanlarda 50+ yaş grubunun keşfettiği facebook sayesinde bu yaş grubuna ait akrabalarımızdan aldığımız mesajlar sayesinde kapatmamı sağlayan mesajlaşma uygulaması. herhangi birinden bir mesaj aldığınızda telefonunuzun ekranında bir pop-up çıkarıp eğer telefonunuz eski ise kullanılmaz hale getirmektedir.

cloud mining

cloud mining sitelerine bu zamana kadar güvenmişliğim yok ancak hemen hemen hepsine üyelik açmışlığım vardır :). hepsinde aynı heyecanı yaşayıp tam yapılan mining çekim yapılacak seviyeye geldiğimde sitelerin kapanmasında aynı hüznü yaşadım :(.

bu tarz sitelerin son örneği geçtiğimiz günlerde kapanan apextop.cc isimli site olmuştur. bunun gibi niceleri daha vardı en son hatırladığım sierrahash.com du yanlış hatırlamıyorsam.

ya abi bırak hikaye anlatmayı ben ne olursa olsun buna para yatırmayı düşünüyorum ne yapmam lazım diye düşünüyorsanız ilk yapmanız gereken şey sitenin "https" olup olmadığı ki eğer https ise sertifikanın bitme süresinin minimum 9 ay gibi bir süre olmasına dikkat ediniz. sonrası size kalmış ben ne olursa olsun para yatırmam.

eidoo

geçtiğimiz ay telefonuna uygulamasını indirdiğim tokendir. geçen gün uygulamayı ne var ne yok diye açtığımda cüzdanıma 88 adet ethlend eklendiğini gördüm. allah bereket versin diyoruz ve devamının gelmesini bekliyoruz.

ucash

insanları yanlış yönlendirmemek adına bir konuyu düzeltme gereği duydum sitede;"note: 5 ucash transaction processing fee will also be deducted from your ucash wallet balance to cover ucash network mining fees. olarakbelirtilmiştir. "

ayrıca az önce 280 ucash i ethereum cüzdanıma transfer için emir verdim ve yukarıda belirttiği gibi sadece 5 ucash işlem ücreti kesildiğini belirtti. bir kaç gün bekleyip ucash'ın cüzdanıma gelip gelmediğini belirteceğim.

sosyalhalisaha.com

sosyalhalisaha.com adresinden girebileceğiniz başlarda sadece istanbul üzerinde üye halısahaların maçlarının yayınlayan şimdilerdeyse türkiye üzerinde 20 ye yakın ilde üye halısahanın maçlarını yayınlayan internet sitesi.

açıkçası bu siteden haberimiz olduğundan beri halısaha maçlarımızı özellikle sosyal halısahaya üye olan halısahalardan seçmeye özen gösteriyoruz. ertesi günde tüm takım oturup tüm pozisyonları teker teker durdura durdura üzerinden geçiyoruz.

her kullanıcı kendi hesabını oluşturup golleri, önemli pozisyonları ve kalecilerin yapmış olduğu kurtarışları kesip telefonunuza ya da mail adresinize gönderebilir dilerseniz de hesabınızda tutabilirsiniz.
  • /
  • 13
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 124

bitcoin

rüya falan değil hayalde görmüyorsunuz evet an itibari ile bitcoin 12.110 $ seviyelerine kadar düştü. son 3 günde değer kaybı % 45 lere kadar geriledi. ha beni çok etkiledi mi hayır ben zaten altcoinci olduğum için aman aman bir etkilenme olmuyor sadece acaba hangi altcoine daha fazla yatırım yapsam diye araştırmalarıma daha fazla zaman ayırmam gerekiyor.

letgo

herhangi bir şey satmak istemiyorsanız buyurun size mükemmel bir uygulama. şimdiye kadar 5 farklı ürün koydun 5 inde de ne arayan var ne soran. gerçi bir kaç kişi sordu hakkını yemeyeyim. 150 liraya koyduğum sıfır bir diesel marka ayakkabı için fiyatın çok yüksek olduğunu indirim yapabilme ihtimalim olup olmadığını sordu bir alıcı sonrası kafandaki fiyat nedir ona göre indirim yapayım dedim, verdiği cevap 35tl. :) daha fazla bir şey yazamadım.

vitrocoin

sabah baktığımda ico'nun bitişine 1 gün 14 saat kalmıştı aradan geçen 12 saatin ardından bir kez daha bakayım dedim birde ne göreyim ico'nun bitişine 1 gün 14 saat var :). uzun zamandır merakla beklediğim ico fiyatı 1 ay içerisinde 0.01 dolardan tamı tamına 51 dolar seviyesine gelmiş üstelik piyasa bu kadar yerle bir olmuşken. insanın için at yalanı diye geçiriyor.
sitelerinde vitrocoin'in 7 şubat 2018 tarihinde bıttrex ve yobıt borsalarında, 9 şubat tarihinde de hitbtc borsasında işlem görmeye başlayacağı bilgisini girmişler. bekliyoruz efenim

bluecoat

bluecoat piyasanın en bilinen ve en çok kullanılan proxy ürünlerinden biridir. bluecoat, proxysg appliance, secure web gateway appliance ve cloud servisleri anlık olarak bilinen tehditleri, kötü amaçlı kaynakları ve zararlı yazılım dağıtan ağları ağ geçidinde bloklar.

nbaeuroleague.com

yaklaşık bir senedir nba, eulroleage ve türkiye basketbol ligi maçlarını yorumlayan internet sitesi. ülkemizde sadece futbol alanında kurulmuş olan binlerce internet sitesi olmasına karşın basketbol alanında sayılar futbolun %10'u kadar bile yok. nbaeuroleague'nin bu boşluğu doldurmasını bekliyoruz.

ripple

geçtiğimiz hafta 0.35$ civarı iken aldığım sonrasında 0.80$'a çıktığında sattığım sonrasında 0.65$ düştüğünde tekrardan aldığım ve an itibari ile 1.01$'a yükselen coindir. bu coininde ıota'nın olduğu gibi çok fazla yükselmesi imkasızdır.

bulut bilişim

ne zaman bir yerde "bulut bilişim" in lafı geçse aklıma hemen sayın başbakanımızın cümleleri gelir kulaklarıma : "bulut sistemi dedikleri bir şey var, herkes oraya bir şey atıyor gelen oradan işine yarayanı alıyor kullanıyor ben böyle anlıyorum. sistematik bir şey yok. abur cubur dolduruyorsun, herkes ihtiyacını oradan alıyor ama hiç de karışmıyor. istediğini buluyorsun. bu bilişime fazla kafa yorarsan sıyırırsın, nimetlerinden kullanıp yararlanıp işini göreceksin. kafayı taktın mı o zaman işin kötü. çok fazla hikmetine fazla şey yapmamak lazım."
büyüklerimizin dediği gibi bulut bilişime fazla kafayı takmayın sıyırırsınız :)

substratum

2017' nin şubat ayında çıkan bir altcoin olan substratum kullanıcılarına monero gibi gizliliğe önem vermek yerine sansürsüz olarak her içeriği kolayca paylaşabileceği, ulaşabileceği paylaşım başına para kazanabileceği bir yapı sunmakta. kısaltması sub olan substratum'un internet adresine buradan https://substratum.net/ ulaşabilirsiniz. sub'un piyasa değeri $0,651542 usd olarak işlem görmektedir. yatırım tavsiyesi midir? bence tavsiyedir.

satoshihero.com

reklama tıklamak istemiyorum, internet üzerinden mining yapan sitelere de güvenemiyorum ama bana azda olsa satoshi kazandıracak bir site yok mu yahu varsa ne olur söyleyin diyorsanız buraya buyurun derim satoshihero.com . 9.30 dakikada bir cliam yapmaya olanak tanıyan bu siteden biraz uğraşıldığı taktirde günde 500-1000 satoshi arasında kazanılabilmektedir. 20.000 satoshi yaptığınızda da cüzdanınıza aktarım yapabilirsiniz. bu sitede de internet üzerinden satoshi kazandıran pek çok sitede olduğu gibi arkadaşlarınıza referans olup daha fazla kazanma olanağı sağlayabilirsiniz.

apextop.cc

an itibari ile https://apextop.cc/mining/ adresinden girmeye çalışıp giremeyeceğiniz bir cloud mining sitesidir. büyük ihtimalle buda güldürmeyenlere adını yazdırdı.
Henüz takip ettiği biri yok.

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler