çalık

Durum: 128 - 0 - 0 - 0 - 23.12.2017 04:15

Puan: 145 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 13

mobile legends

lol oyunun mobil hali diyerek özetleyebileceğimiz oyun. bu oyun tamamen lol'den esintiler taşır. harita tamamen aynı ve şampiyonların çoğu birbirine o kadar çok benzerki. lakin pc'niz yoksa ve lol oynamak isterseniz bu oyunu deneyebilirsiniz.

ccleaner

bu program geçen sene kullanıcılarının % 3o'una virüs bulaştırmasıyla gündem olmuştu. nasıl ve neden yapıldı bilmiyorum ama kullanıcılarının %30'luk kısmında virüs yararak dava süreci yaşamıştır. tavsiye etmem.

bitit.io

yüzde dörtlük bi işlem ücreti alan kredi katrı ile bitcoin satın alabileceğiniz faydalı site.
diğer sitelere oranla oldukça ucuz kalıyor aldıkları oran.
ayrıca son zamanlarda altcoinlerde eklenecektir bu siteye.

dogecoin

geçen ay 20 liralık almıştım bu coinden. baya bi süre hareketsiz durmuştu oysaki. son 1 haftada sağlam bi atak yaparak kendini 3 e katlamayı başardı.
ayrıca şaka amaçlı çıakrılmıştır bu coin, bilginize.

ford mustang

kendisini çoğu filmde görebileceğimiz efsane seridir. duruşu dizaynı ve çıkardığı ses gerçekten insanın hoşuna gidiyor. özellikle siyah renk olanlarının üzerine tanımam.
parası olanlar alabiliyor birtek.

bitcoin

2018 yılı beklentisi 100.000 dolar olan baba coindir kendisi. bu coini düşürmek için her yol denendi ama ona rağmen coin sağlam şekilde yoluna devam etti. her geçen günde ününü ve hacimini büyüttüğüde gözle görülüyor.

google authenticator

kripto para işleriyle ilgilenenlerin kesinlikle kullanması gerektiğini düşünüyorum. gerçekten beş yıldız on numara bi program yada aplikasyon denebilir. her 15 saniyede bir şifre kendini yeniliyor böylece hesap şifreniz çalınsa bile google 2fa girilemediği için hesabınız güvende oluyor.

dash

bu coin sağlam geliyor arkadaşlar. 2018 hedefi 20.000 dolar olacak diye düşünüyorum. birkaçınız nasıl olur mantıksız diyebilir ama zaten piyasa hacmi muazzam derecede artmakla birlikle bu coin diğer coinlerden çok rahat şekilde sıyrılıp market cap'da kendine ilk 5'de yer edinecektir.

iphone şarj kablosu

apple bu kabloyu bilerek adi yapıyor diye düşünüyorum. enteresan bi şekilde kablo 5-6 ayı bulmadan bozuluyor.
üsteik orjinali 150 tl civarlarında olup çakmasını alırsanızda tam şarj etmiyor ve iphone'a zarar veriyorlar.

stellar lumens

kendisi anlık olarak 1 dolar beklentisine sahip olunana coindir. al sat yapmaktan ziyate al ve tut öneririm. gerçekten güzel potansiyeli var coinin. çünkü al sat yaparsanız coini elinizden kaçırma ihtimaliniz olabilir.
kendisinin az ekmeğini yemedim.
  • /
  • 13
Henüz hiç başlık açmamış.

coinpot

an itibarı ile canavar gibi browser üzerinden web mining bitcoin bitcoin cash ve dash için yapılabiliyor yani şu anda yapıyorum bazen kendi kendine durmuş oluyor stop start yapmanız gerekebiliyor o da çok browser açtı iseniz ip kısıtlamaları sanırım ona takılıyor olabilir.

ancak ne yaparsanız yapın mutlaka iyi antivirus kullanın fazla güvenmeyin, bu değil hiçbirine tam anlamı ile güvenmeyin. bir haftasonu da buna bakacağım yani web mining yaparken arkaplanda neler olduğuna araya bridge modda sniffer koyup o zaman burada notları paylaşırım.

Toplam entry sayısı: 128

iphone 8

telefon elime hediye olarak geldi ve android telefon cehenneminden çıkmış ve rahatlamış hissediyorum. sadece fiyat konusundan biraz sıkıntılı bir telefon. bunun sebebi de dolar fiyatlarının uçuk olması. tasarım olarak da mükemmel olan telefonun arkasının cam olması farklı bir albeni katıyor. ses kalitesi ve yüksekliği olarak da farklı şeyler katmış bir telefon

iphone 5s

üç kişiden dördünde gördüğümüz telefondur kendileri

bunu kötülemek için söylemiyorum çünkü performans bakımından yeni telefonlara da taş çıkarıyor ekranının 4 inç olması telefonu biraz küçük yapıyor.
yeni gelen güncelleme ile performansı biraz düştü. artık yeni telefon almaya meyillendirme diyebiliriz buna

itunes

sadece iphone'uma içerik atmak için kullandığım uygulamadır kendisi. apple'ın bu özelliklerini sevmiyorum açıkcası ben. telefonunuza birşey yüklemek için bin takla atıyorsunuz, tabi paralı alırsanız iş değişir. amaç sadece size itunes mağazasından alışveriş yaptırmak açıkçası.

dash

bu coin sağlam geliyor arkadaşlar. 2018 hedefi 20.000 dolar olacak diye düşünüyorum. birkaçınız nasıl olur mantıksız diyebilir ama zaten piyasa hacmi muazzam derecede artmakla birlikle bu coin diğer coinlerden çok rahat şekilde sıyrılıp market cap'da kendine ilk 5'de yer edinecektir.

iphone x

alacağınız paraya değmeyeceğini düşündüğüm apple şirketinin 10. yıla özel ürettiği telefon.
abi siz manyakmısnız. insanların iphone x alması için gerçekten hiçbir sebepleri yok, telefon hiçbirşey vermiyor. bi telefondan ne bekliyorsun uçmasını mı falan diyenler olabilir. bu kadar para istiyorsanız uçuracaksınız fikrimce.

sürat kargo

nedense kötü yorumlara katılmıyorum. piyasa ortalamasına bakacak olursak bence sürat kargo çoğu kargo firmasından önde. ptt, yurtiçi, mng. bu saydığım kargolar çok sıkıntı yarattı bana ama süratte hiç yaşamadım.
ve gerçektende adının hakkını verdiklerinide düşünüyorum. istisnai durumlar dışında genelde kargolar 1-2 günde elde oluyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler