bttf

Durum: 41 - 0 - 0 - 0 - 21.12.2017 22:20

Puan: 69 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 5

dogecoin

kendisine güvenenleri sevindirmiştir. yapılan yatırımı neredeyse üçe katlamıştır. hala yok btc kadar olmaz, eth kadar olmaz boşuna almayın diyenler var. hala. elbette olmaz. kimse dogenin btc gibi 70000 tl olmasını beklemiyor zaten. alan hiç kimsenin amacı da o değil ki. borsanın mantığını hiç çözememişsiniz. 15 satoşiyken alıp 45 satoşiden sattım. yani 10000 tl'lik doge alan birisi 30000 tl yaptı parasını. bugün 10000 tl'lik btc alıp onun size 30000 tl kazandırması için; 70000 tl olan btc fiyatının 210000tl'ye gelmesi lazım. aldığınız coinlerin düşme ve yükselme fiyatlarına değil oranlarına bakın.

bytecoin

en düşük değere sahip altcoinlerden biridir. değeri yaklaşık 18 satoshidir. 2014 yılından beridir de bu civarlardadır, pek yükselip düşmez. yalnız bu yılın mayıs ayında 300 satoshiye kadar çıkmış sonra tekrar düşmüştür.

yandex mail

ücretsiz olarak @siteniz.com şeklinde mail hesabı açmanıza imkan veren hizmet. gmail ve outlook bu hizmeti hiç de az olmayacak ücretler karşılığında veriyor.

facebook messenger

facebook lite sayesinde zorunlu olarak kullanmaktan kurtulduğumuz uygulama.
(bkz:facebook lite)

bionluk

freelancer başvurularında, uzman olduğunuz alanı seçerken sizi çok uğraştıran oluşum. uzmanlığınızagöre kategori seçiyorsunuz ama onlar size; "şu kategori size daha uygun diyor." daha sonra ilan verdiğinizde, doğal olarak ilanın içeriği uzmanlığınızla ilgili oluyor. bu sefer de "ilanınız bizim size seçtiğimiz kategoriye uygun değil" diyorlar. değişik. ayrıca 10 tl'ye her şeyi yaptırırken de dikkatli olmak lazım. özellikle seo uzmanı, metin yazarı gibi ilanlarda, freelancerın kendi bir paragraflık ilanının içeriğinde bile onlarca dil bilgisi hatasıyla karşılaşabiliyorsunuz. e onlar da haklı tabi; 10 tl'ye 500 kelimelik makale...

stremio

dizi ve filmleri, altyazılarıyla birlikte bulup indirmeden izlemenize olanak sağlayan program. mobil uygulamaları da mevcut. kütüphanenizi oluşturup izlediğiniz dizi ve filmleri de kolayca bulabiliyorsunuz. takvimiyle de yaklaşan ya da kaçan dizi bölümlerini takip edebiliyorsunuz.
http://www.strem.io

little alchemy

elementleri birbirleriyle karıştırarak yeni keşifler yapmayı temel alan browser oyunu. ilk başta elinizde yalnızca hava, su, ateş ve toprak var. bunları birbirleriyle karıştırarak 580 adet keşif yapmaya çalışıyorsunuz. örneğin su ve ateşi karıştırarak buhar elde ediyorsunuz. sonra da buhar ve havayı karıştırarak bulutu keşfediyorsunuz. bu böyle gidiyor. hayatı ve insanı bulduktan sonra zaten önünüz açık. aklınıza gelebilecek hemen her şeyi bulabilirsiniz. özellikle iş yerinde can sıkıntısına birebir.
http://littlealchemy.com

portal

müthiş bir puzzle oyunudur. ilk oyun çok zekice olmasına karşın gayet basit ve kısadır. portal 2 ise adeta x2'dir. daha güçlü bir hikaye, daha zekice, daha uzun, daha eğlenceli. steam'de iki oyun bir arada 36,75 tl.

hp sprocket

hp'nin cep telefonu boyutundaki fotoğraf yazıcısı. cep telefonunuza ya da bilgisayarınıza bluetooth aracılığıyla bağlayabiliyorsunuz. özel fotoğraf kağıtları sayesinde mürekkep ihtiyacı olmadan fotoğraflarınızı basabiliyorsunuz.
 resim

allocacoc powercube

aslında bildiğiniz çoklu priz. ama oldukça şık bir tasarıma sahip ve çok kullanışlı. uzatma kablolu ve iki adet usb girişi de mevcut. özellikle çalışma masalarının yakınında çok işe yarıyor.
 resim
  • /
  • 5
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 41

sinemia

sinemaya sık gidenler için son derece güzel bir uygulama fakat yöneticilerinin "üyelerden nasıl daha fazla para koparırız?" mantığı yüzünden o güzelliğin içine ediyorlar. üyenin haberi olmadan biten üyeliği otomatik yeniliyorlar mesela. neden böyle oldu diye sorunca da e sözleşmede yazıyor okusaydınız cevabını alıyorsunuz. imzalanmış bir sözleşme olunca da eliniz kolunuz bağlı tabii ki. adam akıllı bir marka ne yapar/ne yapıyor diye bakınca görüyoruz ki otomatik yenileme hizmetlerini uygulamanın/sitenin çok rahat görebileceğiniz bir yerine koyuyor ve yenileyip yenilememe tercihini size bırakıyor.

en son yaşadığım şöyle bir sıkıntı var; 6 kasım 2016'da 1 yıllık üyelik aldım. bu üyeliğin ne zaman sona ermesini beklersiniz? 6 kasım 2017'de değil mi? ben de öyle bekledim. ve bunların kendi kendilerine otomatik üyrlik uzatma kurnazlıklarını da daha önceden bildiğim için 6 kasım gelmeden üyeliği iptal etmek niyetindeydim. nitekim 1 kasım 2017'de üyeliği iptal etmeyi denediğim de bir baktım ki üyeliği tekrar bana sormadan yenilemişler ve kartımdan ilk ayın ücretini de çekmişler. niye böyle yaptınız deyince de biz ayları şu kadar günden hesaplıyoruz o yüzden erken yeniledik. oha! o ne demek lan? 1 yıl dünyanın her yerinde 365 gündür. siz farklı bir gezegende mi yaşıyorsunuz? o zaman bana en başta "1 yıllık" değil de "şu kadar günlük" diye satsaydınız. 6 kasım 2016'da 1 yıllık diye satın aldığım paketin 6 kasım 2017'de bitmesi gerekmez mi?

işte böyle saçma dolandırıcılıkları olmasa aslında güzel uygulama. iyi bir fikri kurnaz patronlar bu hale getirmemeli.

bitcoin

son zamanlarda fee ücretleri oldukça yüksek olduğundan transfer işlemlerinde ciddi can sıkmaya başlamıştır. galiba en mantıklısı ne kadar bitcoin transferi yapılacaksa önce onu düşük bir altcoine çevirip o altcoin üzerinden transfer yapmak. doge, bcn gibi altcoinlerin fee ücretleri yok denecek kadar az.

ikea riggad

ikea'nın kablosuz olarak telefonunuzu şarj edebileceğiniz, ayrıca bir de usb girişi bulunan led masa lambası. şık tasarıma sahip, son derece de kullanışlıdır. fiyatı ise 299 tl.
 resim

iyimi.com

iyi bir fikrin ürünü olan site. umarım geleceği de iyi olur. yalnız biraz fazla sessiz, sakin gibi. biraz reklamla daha fazla insanın haberi olabilir.

not: nasıl alıyoruz la bu bitcoinleri.

yandex mail

ücretsiz olarak @siteniz.com şeklinde mail hesabı açmanıza imkan veren hizmet. gmail ve outlook bu hizmeti hiç de az olmayacak ücretler karşılığında veriyor.
Henüz takip ettiği biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler