bozo

Durum: 8 - 0 - 0 - 0 - 03.11.2017 17:01

Puan: 8 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

iyimi.com

proje olarak güzel düşünülmüş bir olay, nacizane fikrim şudur; googleda üst sıralara çıkma adına seo yapılması gerekiyor, ürün yorumlarını okuyanlar soru sormak isteyecekler, ayrıca puanlama sistemide şart gibi duruyor.

arçelik k3300 telve

arçeliğin yeni nesil türk kahvesi makinası, 2li eski makinasını evde kullanıyorum. arçelik k3300 telve makinasınıda ofise aldım. aralarındaki en büyük fark suyunu kendiniz koyuyorsunuz. lezzet bakımından bir fark yok.

xiaomi mi wifi nano router access point

satın alırken bu derece mini birşey olduğunu düşünmemiştim. avuç kadar bir alet. kurulumu biraz uğraştırdı dil seçeneği olmadığı için ancak alet canavar gibi. fiyat performansa göre alınabilir. usb ile bilgisayarınıza takıp çalıştırabiliyorsunuz.

nespresso c122

kahve alışkanlığımı değiştiren makine.. indirimden aldım ve yanında kendi nespresso kahvelerinden 16 adet çıktı. 16 farklı kahveyide denedim. içinden en beğendiği "roma" oldu.

16 adet kapsül bittiğinde marketten nespresso uyumlu tablet aldım. ancak aynı kahve tadını alamadım. şiddetle nespressonun kahvelerini tavsiye ederim. bağdat caddesinde kendi açtıkları dükkanları var.

macbook pro 2016

macbook pro ile 2011 yılında tanıştım. 2016 yılında bir yavaşlama söz konusu oldu ve 16 gb ram ile birlikte 500 gb sdd disk taktım. inanırmısınız şuan bilgisayar hala uçuyor. yenisini alma gereği bile duymuyorum.

canon cs100

canon cs100 yedekleme ünitesi fotoğrafçıların olmazsa olmaz ürünlerinden biri diye düşünüyorum.

1 tb hafızası var, ayrıca wi-fi ve nfc bağlantıları ile kolayca çektiğiniz fotoğrafları yedekleyebiliyorsunuz, sd/cf kart yuvaları sayesinde sadece sd kartı sokup yedeğini saniyeler içinde alabiliyorsunuz. hdmı çıkış ile tv ye bağlayıp çektiğiniz fotoğrafların anında yansımasını görebiliyorsunuz.

canon 6d

eğer canon 6d almayı düşünüyorsanız. mutlaka mark2 olan modelini almanızı tavsiye ederim. canon 6d mark2 de nfc özelliği mecvut. canon cs100 depolama ile büyük kolaylık sağlıyor. (bkz:canon cs100)

xiomi band 2

xiomi markasının muhteşem akıllı bilekliği, xiomi band 2. kalp atışlarınızı, saatin kaç olduğunu, mesaj geldiğinde titreşimi, alarm kurup kolunuzun titreyişi ile yanmak vs vs basit ve yararlı özellikleri yanında uygun fiyatı ile akıllı saatlere 2-3bin tl vermenize gerek kalmayan teknoloji harikası.

şuan hepsiburada sitesinde indirimde. http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-2-akilli-bileklik-siyah-p-TELAKLMIBAND2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 8

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler