bodrummert

Durum: 4 - 0 - 0 - 0 - 03.12.2017 13:14

Puan: 4 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

arzum okka

tek cezveli modelini bir haftadır kullandığım ama memnun olmadığım cihaz. arçelik telveye göre daha az köpüklü kahve yapmakta.ust kısmı telve gibi kapalı değil de açık olduğu için olabilir muhtemelen.ama genel olarak hiç tatmin edici değil.
aldığım model ise şöyle
https://m.n11.com/arzum-ok004-k-okka-minio-siyah-krom-P209542807?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMIg6nJx83t1wIVUbobCh22nguwEAQYASABEgKJm_D_BwE&gclsrc=aw.ds

iphone 5

5 yıllık kullanım süresinde hala genel olarak yeterli olabilen bir telefondur.ios 10 ile kullanım sırasında cihazda 3-4 gb boş yer bırakır ve efektleri kapatırsanız hala tam randıman ile çalışmaya devam edecektir.

aliexpress

genel olarak alıcı odaklı temsilcileri olan bir site.türkiye de satılan birçok aksesuar ve günlük eşyaları oldukça yüksek farkla daha ucuza temin edebilirsiniz.ama kesinlikle acil ihtiyaç ürünler için önceliğiniz olmamalı.1 haftada ulaşan ürünler de olabiliyor;2 ay sürede ulaşan ürünler de.

miele

çamaşır makinası ihtiyacım sırasında birçok mağazada birçok mağazada birçok model gördüm ve aklım baya karışmıştı.ama miele satan bir bayide içeri girince modellerin sade tasarımı ve fonksiyonelliğini görünce insan gerçekten sınırlarını zorlamak istiyor.uzun yıllardır aynı markayı kullanan insanların deneyimlerini de düşününce orta seviyede bir çamaşır makinası alıp kendimi daha fazla yormaktan kurtardım.1 aydır kullanıyorum ve şu ana kadar her şeyinden memnunum
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 4

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler