bitcointr

Durum: 8 - 0 - 0 - 0 - 02.12.2017 19:04

Puan: 8 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

genesis mining

kendilerini bir miktar yatırım yapmış olduğum cloud mining sitesidir. kesinlikle sitedeki geri dönüş miktarlarına bakıp yatırım yapmayın. hiç bir cloud mining sitesi vaadettikleri kadar coin kazandırmazlar !! bunu şahsi deneyimlerimle sonuna kadar onaylıyorum.

exodus wallet

yaklaşık 6 aydır kullandığım ve son derece memnun olduğum masaüstü bir wallet. bu tür uygulamaları kullanırken lütfen wallet backup'ınızı almayı ve güvenli bir mail adresinize yollamayı unutmayınız!!

dogecoin

biraz ciddiyetsiz bir altcoin maalesef. eğer yatırım yapacaksanız ıota gibi yeni ve teknolojik altyapıya sahip coinlere yatırım yapabilirsiniz.

amazon türkiye

umarım en kısa zamanda gerçekleşir dediğim über bir haber. amazonun mükemmellik üzerine kurulu müşteri politikasını da sonunda tr'de görebiliriz.

bittrex

içerisinde en çok alternatif coin bulunduran kripto para borsasıdır. içinde yeni çıkan coinlerden az bulunan altcoinlere kadar geniş bir yelpazede coinleri bulabilirsiniz.

diablo ii

lord of destruction ek paketi ile druid ve asasin sınıfının eklendiği mükemmel oyundur. çıkışının üzerinden yaklaşık 20 sene geçmesine rağmen eni hack and slash oyunların temelini oluşturmaktadır.

asus x99-aıı (anakart)

kesinlikle uzak durulması gereken bir anakarttır. bir çok defa problem yaşadım ve araştırdığım kadarıyla yurt dışında da bir çok problemle karşılaşılmış. keşke daha önce görseydim bu yorumları ancak sorunları yaşadıktan sonra fark edebildim.

microsoft edge tarayıcı

şahsımca beklenenden daha iyi performans veren tarayıcıdır. deneyimlerime göre oldukça hızlı ve akıcıdır. ancak çok az sayıda uzantı bulunmaktadır. bunun yanı sıra kullanıdığım dizüstü bilgisayarda yeterince net görüntü alamamaktayım ve bu soruna çözüm bulamadığımdan google chrome'dan devam ediyorum
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 8

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler