birazondanbirazbundan

Durum: 11 - 0 - 0 - 0 - 17.11.2017 18:20

Puan: 15 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

letgo

ikinci el eşyalarınızı alıp satabileceğiniz platform. konum ve fotoğraf desteğiyle yakın çevre ile hızlıca alışveriş yapma imkanı sağlıyor.

kişisel tecrübem çok verimli olmadığı yönünde. ev eşyaları için bir çok mesaj aldım fakat sonuca giden olmadı. anladığım kadarıyla insanlar açıklamayı okumaktansa mesaj atarak soru sormayı daha kolay buluyorlar.

kitapyurdu.com

paketleme, kargo ve tedarik süresi oldukça iyi olan online kitapçı. oldukça da geniş seçenekleri var. dönem dönem banka, uygulama..vb kampanyaları oluyor.

bazen diğer sitelerden çok az pahalı olabiliyor ama bence yine de tercih edilmesi gerekir. özellikle alırken stokta yazan kitabı tedarik edemeyip 1 hafta sonra kusura bakmayın diyen siteler varken. şimdiye kadar tahmini teslim süresini kaçırdıklarını hatırlamıyorum.

s4mining

türkiye merkezli digital madencilik şirketi. kurucu sadecehosting’in yaratıcısı selçuk saraç'tır.

kısaca anlatmak gerekirse; cryptocurrency mining işine girmek istiyorsunuz fakat bunu evde tek başınıza yapmanız, zorluğun artması ve elektrik faturası gibi nedenlerle ,her geçen gün verimsizleşiyor. bu gibi firmalar bu noktada devreye girerek size kendi ekipmanlarını kiralıyorlar ve toplu ödediğiniz parayı günlük olarak size geri ödemeye başlıyorlar. yaklaşık bir yıl sonunda kar ediyorsunuz. anlaşmanıza göre sonrası size kar oluyor. en başta ödeme tl ya da dolar ile yapıyorsunuz sonrasında size cryptocurreny (btc, ether..vb) ile ödeme geliyor. bu durumda eğer bu digital paralar değer kaybederse siz de zarar edebilirsiniz.

peki onlar nasıl kar ediyor derseniz, her şeyi toplu yaptıklarından dolayı kişisele göre tasarruf ediyorlar. donanımın toplu alınması, elektriğin ucuz kullanılması, soğutma sistemlerin ortak olması gibi.

firefox quantum

bugün türkiye saati ile 17.00'de kararlı hali yayınlanmış olan firefox versiyonu. şu an için eklentilerin bir çoğu uyumsuz olsa da kısa zamanda kendilerini güncelleyerek uyumlu hale gelmeleri beklenmekte.

az ram tüketimi ve hızıyla iddalı gözüküyor.

freebitco.in

yaklaşık 10 milyon üyesi ve 3 yılı aşkın süredir aktif olmasıyla en güven veren faucet'lerden biridir.

roll: saatte bir kere yaparak 0.03 ile 0.00000003 arası bitcoin kazanabilirsiniz. düşük de olsa yüksek miktar kazanma şansınız vardır.

lottery: haftada bir gerçekleşir. 0.00000001 ile bir bilet alabilirsiniz. bilet sayınızla beraber şansınız artar fakat düşük miktar bilet ile de kazanma şansınız var.

reward points: her roll yaptığınızda 2 puan kazanırsınız. bonus ya da elektronik eşya almak için kullanabilirsiniz.

bet: bahsinizi ikiye katlamak için %47,5 şansınız vardır. 5250 üstü ya da 4750 altı diye bahis yapabilirsiniz.

battleye

pubg'nin hile önleme yazılımı. steam'in vac'ına benzer. hile yapan kişileri algoritmalar ile tespit etmeye yarar.

geçtiğimiz günlerde 100.000 hileciyi tespit ederek ban'lamıştır. toplamda yakaladığı hileci sayısı 700.000'dir.

playerunknown's battlegrounds

pubg olarak bilinen hayatta kalma oyunu. henüz tam sürümü satışa sunulmasa da, beta versiyonu 20 milyon kopya satmıştır. aynı anda aktif olan kullanıcı sayısında dota 2 ve cs:go'yu geride bırakmıştır.

amaç uçaktan paraşütle atladığınız adada silah, zırh ve malzemeler toplayarak hayatta kalan son kişi olmaktır.

crypterium

geleceğin cryptocurrency bankası olma fikriyle yola çıkan ıco. daha hızlı, daha ucuz transfer amaçlıyor. işlemlerden alınan masrafların %30'unu token holder'lara (hissedarlara) dağıtmayı vadediyor.
token fiyatı 0.0001 btc'dir. bonus satışları ay sonuna kadar devam ediyor.

ico

açılımı "ınitial coin offering"tir. ıpo (initial public offering) yani halka arza benzerliğinden ismini almaktadır.

dijital para (cryptocurrency) projelerini finanse etmek için kullanılır. mesela dijital paralar ile ilgili bir iş fikriniz var fakat yapabilecek maddi birikiminiz yok. bu durumda projenizi anlatarak insanlardan para toplayabilir ve karşılığında onlara token (hisse) verebilirsiniz. sonrasında fikriniz tutarsa yatırım yapan kişilerin yatırımları da başarıyla orantılı artmış olur.

denetim mekanizması olmadığından dolayı bazı ıco'ların dolandırıcılık amacıyla yapıldığı ve yatırımcılarına para kaybettirdiği söylenilmektedir. bu yüzden hem iş fikri hem ekip iyi araştırılmalıdır.

ıco'lar yüksek risk ile yüksek getiri vaaderler.

lg g2

uzun yıllar fiyat/performans lideri olmuş fakat maalesef başarısını sonraki nesillerine aktaramamıştır.

ince çerçeveleri ve arka tarftaki tuşu ile zamanının ötesinde bir tasarıma sahiptir. aynı zamanda bataryası ile de unutulmazlar arasına girmiştir.
  • /
  • 2

iyimi.com

bitcoin taleplerinizi, iyimi kullanıcısına bitcoin adresinizi özel mesajla bildirerek yapabilirsiniz. entryleriniz incelenip transfer gerçekleştirilecektir. bir ödeme talep formu da hazırlıyoruz böylelikle daha pratik ve hızlı şekilde transferler yapılabilecektir.

edit: artık ödeme eşiğini geçen üyeler porfil sayfasında görünecek talep butonuna basarak biriken bitcoinlerini talep edebilir.

Toplam entry sayısı: 11

letgo

ikinci el eşyalarınızı alıp satabileceğiniz platform. konum ve fotoğraf desteğiyle yakın çevre ile hızlıca alışveriş yapma imkanı sağlıyor.

kişisel tecrübem çok verimli olmadığı yönünde. ev eşyaları için bir çok mesaj aldım fakat sonuca giden olmadı. anladığım kadarıyla insanlar açıklamayı okumaktansa mesaj atarak soru sormayı daha kolay buluyorlar.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler