bir bakış

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 29.03.2018 03:11

Puan: 5 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

cryptonator.com

sitenin girişi bile kendini güvende hissettiriyor. birçok kripto paraya wallet hesabı açabilirsiniz bu konu da çok zengin istediğiniz para birimlerini birbirine çevirebilirsiniz çok az bi komisyonla bir üzücü noktası ios uygulaması yok bu yüzden karekod okutup güvenli bir şekilde gönderim yapılmıyor hesap numarasını yanlış girdim mi diye kaç defa kontrol ediyorsunuz. gönderimler en geç bir iki güne uzadı.

sikke

türk kripto parası adından da anlaşılıyor. hakkında scam olup olmamasına dair net şeyler bulunamıyor şuan da bir değeri de yok ilerde ne olacak göreceğiz. kazım yapılarak da kazanılmıyor. bunu pek mantıklı bulmuyorlarmış.

çiftlik bank

ilk başta bire üç verip insanları kendine çeken bunu duyan eşe dosta duyurarak onları da bu işe katan sonra bu şekilde gelişip giderek kar miktarını azaltan ve en sonunda da ödemeleri kesip kaçan legal dolandırıcılık saadet zinciri politikası. konya da sadece bir tabelası olan çiftlik) sahibi yurt dışına kaçmış ve ünlü bir sözü varmış “inek sağmak kolay mesele insan sağmakta”

facebook messenger

hala kullandığım facebook hesabı olmasa da giriş yapılabilecek güzel bir uygulama. emojileri kaliteli (patlayan kalp vb.) whatsapp herkes tarafından aşırı kullanıldığı ve çevrimiçi olayı olduğu için her mesaja cevap verme gerektiriyor bu baskıdan kaçmak konuşmak istediğiniz insanlarla konuşmak için kaliteli bir yer. başka uygulamalarda olan iletilmeme tarzı şeyler de olmuyor.

puhutv

görüntü kalitesi güzel ücretsiz olan bi site. android ve ios uygulamaları da mevcut. çoğu güncel ya da eski dizileri izleyebilip nostalji yapabilirsiniz.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler