beyazdalga

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 01.11.2017 23:46

Puan: 5 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

ipad

ipad air modelini 3 yıldır kullanıyorum ve bazı modemlerle bağlantı konusunda sıkıntı yaşatıyor. yani bağlantı anlık olarak kesilebiliyor. ayrıca ekranımda yazılımsal olarak çizgiler belirmeye başladı ve sayıları giderek artmakta. son olarak ise ilk başlarda mükemmel süreler giden sarj şimdilerde yarı performansa veriyor.

cafissimo

caffissimo compact modelinde bazen sürekli olarak uyarı sesi geliyor ve öndeki ışıklar yanıp sönüyorsa tüm tuşlara aynı anda basarak sorunu çözebilirsiniz. tchibodaki görevlinin söylediğine göre bu işlem makinenin havasını alıyormuş.

paribu.com

btcturk ile birlikte türkiyede kullanılabilecek en güvenilir bitcoin sitesidir. üyelik onayı almak için kimlik kartınızın önlü arkalı resmini atmanız isteniyor. ancak altcoinlerin olmaması ve yüksek komisyon oranları olumsuz yanları. bu sebeple bitcoinleri burdan aldıktan sonra takas yapmak için yabancı sitelere aktarma daha mantıklı duruyor.

eleaf istick pico

elektronik sigaraya yeni başlayanlar için fiyatıyla ve kolay kullanımı ile birebir bir elektronik nargiledir. aliexpressten güncel kurla 200 tl gibi bir fiyata gelmektedir. kendi sarj aletiyle şarj edilebildiği gibi tavsiyem ısınma sorunu ve patlama gibi riskleri ortadan kaldırmak için sony vtc5 veya pil almanız ve piller için sarj aleti almanızdır. bunlarda 30 tl pil ve 120 tl nightcore sarj aletiyle 150 tl ye gelmekte. kullanıma göre ortalama 10 günde değiştireceğiniz coillerin orjinal 5 li paketi ise yine aliexpressten 35 lira civarına gelmektedir.

iphone 4

yaklaşık 7 senedir kullandığım bir çok kez düşürmeme rağmen sadece ufak tefek çiziklere sahip olan ve siyah renginin mükemmel görünümü olan apple'ın en sağlam ürünlerinden biri. whatsapp ,twitter ve instagram dışında çok fazla uygulama kullanmayanlar için yeterde artar bir telefon.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler