besiktas

Durum: 85 - 0 - 0 - 0 - 09.01.2019 19:51

Puan: 147 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 9

turk.net

yakın zamanda kullanmaya başladığım iss. 1 haftaya kalmadan internet toptan gitti ve müşteri hizmetlerine dün destek kaydı bıraktım. sağolsunlar bu gün eve türk telekom ekibini göndermişler. maalesef modemim bozulmuş. modem ttnet in kampanya modemiydi ve ironik bir şekilde ttnet'i iptal edince bozuldu kendileri. şimdilerde modem bakıyorum. fark ettim ki iyimi.com'da bir modem başlığı bile yok. * açıkçası teknik destek konusunda kendilerinden memnunum.

iyimi.com

sitenin tanıtılması ve reklam alması gerekiyor, türkiyenin en büyük, kullanıcı yorumlarını içeren sözlüğü olmak isterken, şimdilerde durulmuş ve yorulmuş gibi görünüyor. haydi yönetici arkadaşlar silkelenme ve çalışma zamanı gelmedi mi sizce?

xiaomi

red mi 4a modelini aldıktan sonra hatırladığım kadarı ile en az 5 kere güncelleme alan telefonum. her seferinde bir şeyleri füzeltip bir şeyleri bozuyorlar. en sonunda telefonumla beraber nirvanaya ulaşmayı planlıyoruz*

projehocam.com

içeriğinde mühendislik, teknoloji, robot kitleri, el yapımı drone, tekne gibi bir çok alanda bilgi veren ve çeşitli zihni sinir projelerin yapımı hakkında ayrıntılı anlatım sunan bir teknoloji sitesi, özellikle öğrenci arkadaşların bakmadan geçmemesi gereken bir site olarak göze çarpıyor.
sitenin elektronik parçalar satan bir de marketi bulunuyor, yapmak istediğiniz projenin, robotun vs. malzemelerini okuduktan sonra marketine girerek satın alabiliyorsunuz. instagram, facebook gibi zaman öldürmeye yarayan platformlar yerine bunun gibi platformlarda takılarak bilgilerimi arttırabiliyorum ve el becerilerimi geliştiriyorum.
sizde bu sitede vakit geçirerek sallama çay makinesi, el yapımı park sensörü gibi projelerin yapımını öğrenebilirsiniz.http://www.projehocam.com

blackview bv7000

elimde 1 tane bulunan telefon. su geçirmiyor, darbelere son derece dayanıklı ve 3500 mah lık batarya performansına sahip. gözümün önünde metrelerce yüksekten düşmesine rağmen bir çizik bile olmaması bu telefonu tercih sebebi yapıyor.

teknik özellikleri: 5" büyüklüğünde ve 1920x1080 piksel full hd ekrana sahip. ekranı gorilla glass 3 olup mediatek'in sekiz çekirdekli işlemcili mt6750t yonga seti bulunuyor, sistem belleği 4gb ve dahili veri kapasitesi de 64gb dır.

epttavm.com

zamanında kendilerinden yaklaşık 8 tl tutarlı bir alışveriş yaptım ve siparişimden yaklaşık 3 gün sonra kargoya verdiler ve 2 gün sonra ürünü ptt kargodan 2 tl karşılığında teslim aldım, acil ihtiyaçlarınızı sipariş ederken bu durumu dikkate alınız.

pubg

mobil uygulaması da çıkmış oyundur. bilgisayar oyunuyla hemen hemen aynı olup, ücretsizdir. googleplay ve appstore' dan arama tuşuna pubg yazmanız yeterli.

kelimelik

kelimelik uygulamasının sahibi olan he2 şirketi, kelimelik uygulaması nisan ayı gelirlerinin tümünü tema vakfına bağışlamıştır. toplamda 50000 tl lik bağış toplanmış ve bu alanda güzel bir örnek olmuştur. darısı iyimi.com un başına.

red pulse token

yakın bir zamanda binance da listelenmeye başlamış coin. coin ile alakalı olarak 1 dolar olma ihtimali her yerde konuşulmaktadır. fiyatı ucuz iken incelemeniz tavsiye olunur.

e-devlet

yakın bir zamanda türkiye' de deprem bölgelerinin ne kadar riskli olduğunu sorgulayabileceğiniz uygulama. ayrıca e- devlet şifresi olmayanlar internet bankacılığı üzerinden de uygulamaya giriş yapabiliyor.
  • /
  • 9

olan biten

ödemelerle ilgili duyuru;
bir süredir bitcoin ağında yaşanan transfer ücretlerinin yüksekliği ve transfer yavaşlığı sorunundan dolayı (masrafların, yapılacak ödeme miktarına yaklaşması sebebiyle) talep edilen ödemeleri gerçekleştirememiştik. şu an için bu sorunu, ödemeleri zcash ile yaparak aşacağız. neden zcash derseniz 2 sebebi var: birincisi transfer hızı ortalama 2,5 dakikadır, ikincisi neredeyse transfer masrafı yoktur.

ödeme eşiğini geçip ödeme talebi oluşturmuş (ödemesi işlemde olan) yazarların talepleri, yeni adresleriyle tekrar ödeme talebi oluşturabilmeleri için iptal edilmiştir. bu yazarlarımızın önce profil sayfalarından ödeme adresi olarak zcash adresinizi güncellemesi, sonrasında yeniden ödeme talebinde bulunması gereklidir. bu işlem aynı zamanda önceki ödeme talebinden sonra kazanılan satoshileri de hesaba katıp ödeyebilmemizi sağlayacaktır.

yeni ödeme talebinde bulunacak yazarlar da ödeme adresi olarak zcash adreslerini güncelledikten sonra ödeme talebinde bulunmalıdırlar.

ödemeler poloniex.com borsasında ödeme anındaki (ödeme talep anındaki değil) zec/btc kuru üzerinden kazanılan bitcoin miktarı karşılığı zcash'e çevrilerek yapılacaktır.

zcash şu anda heme hemen tüm büyük exchange'lerde mevcut olan bir coindir, aşağıda bazı yararlı linkler mevcuttur.

https://www.iyimi.com/zcash.html
https://coinmarketcap.com/currencies/zcash/
https://eksisozluk.com/zcash--5206997

olan biten

ulusa sesleniş;

sayın yazarlarımız, sözlüğümüz bildiğiniz üzere çok çok yeni bir sözlük. henüz açılalı 2 ay bile olmadı, bu kısa zamanda birçok değerli yazar, değerli bilgiler ve tecrübeler içeren entry'leriyle bize çok şey kattılar. gelinen noktada başlıklar ve entry içerikleri konusunda bazı noktalara dikkatinizi çekmek isterim.

öncelikle sözlüğümüz ekşi veya diğer sözlükler gibi bir tanım sözlüğü değildir. kullanıcıların ürünler hakkında yorumlarını yazdıkları, geniş bir kullanıcı deneyimini okurlara bir arada sunabilmeyi hedefleyen bir sözlüktür. dolayısıyla başlığı açılan şeyin ne olduğunu tanımlamaktan çok onunla ilgili varsa tecrübelerinizi yazmalısınız. bir cep telefonunun veya led tv'nin teknik özellikleri, boyutu, ekran çözünürlüğü, kapasitesi v.s. arandığında yüzlerce kaynaktan öğrenilebilir fakat deneyim öyle değildir. o sebeple "128 gb hafızası olan" yazmak yerine o hafızanın yeterli olup olmamasıyla ilgili bir şeyler yazmalı veya "çok harika bir cep telefonu" yazmak yerine onun neden harika olduğunu anlatmalısınız. eğer başlıkla ilgili tecrübeniz veya yeterli bilginiz yoksa entry yazmamalısınız.

diğer konu, güncel olmayan ve site konseptine uymayan konulardaki başlık ve entryler. örneğin icq, windows 95, windows 98, napster gibi tarih olmuş başlıklar ve başlığa yazılan entryler kullanıcı deneyimi açısından artık okura bir şey sunamazlar. dolayısıyla böylesi entry ve başlıkları tercih etmiyoruz.

bir diğer konu son zamanlarda aşırı artan kripto para başlıkları. sanal paralarla ilgili başlıklarda özellikle faucet tabir edilen sitelerin, bitcoin kazandırdığı iddia edilen ponzi olabilecek sitelerin başlıkları silinecektir. bununla birlikte refli (refferal, referans, affiliate v.s.) link paylaşımı yasaktır. rastlandığı taktirde silinecektir.

başlıkların teknoloji ile alakalı olmasını tercih ediyoruz, ucundan da olsa teknolojiyle ilgili tüm başlık ve entryleri sitede tutuyoruz, silmiyoruz. sizlerden birçok farklı konuda kategori eklenmesi talepleri geldi. temelde bu isteği anlayışla karşılayabiliyoruz ama sitemizin konsepti teknolojik ürünler, belki ileride farklı kategoriler eklemeyi düşünebiliriz ama şu aşamada bu şekilde devam etmenin daha doğru olduğunu düşünüyoruz. makyaj malzemesi, sinema filmi, oyun konsolu, kitap gibi çok farklı konularda içeriklerin bir arada olmasındansa belli bir ilgi alanı etrafında içerik üretiliyor olması, sitenin kategorik olarak konumlandırılmasını kolaylaştıracaktır.

son olarak, bitcoin ödülü yazarları kaliteli içerik yazma konusunda motive etmek ve küçük de olsa bir ödül verebilmek amacıyla düşünüldü. dolayısıyla bunu sadece para kazanmak amacıyla yaparak ve ardı ardına kısa ve içeriksiz entyler girerek sistemi suistimal etmemelisiniz. bu konuda iyi niyetimizin karşılıklı olduğunu düşünüyoruz. bu anlamda artık kısa içerikler konusunda daha hassas olacağımızı bildirmek isteriz. ek olarak belirtmek isteriz ki entry satoshi değeri; içerik uzunluğu, fayda ve kalitesi gibi kriterlere göre belirleniyor. tabii ki metni uzatmak için "laf kalabalığı" yapmak entry kalitesini düşüreceğinden sırf uzun diye bir entry'e yüksek satoshi vermiyoruz.

not: sitemizde 18 farklı tema mevcut, mevcut temayı beğenmeyenler kendi profil sayfalarının en üstünde bulunan profil ayarlarına giderek tema seçimi yapabilirler. gece modu için "solar" isimli temayı deneyebilirsiniz.

saygılar ve sevgiler.

super bitcoin

yeni bir fork coin'i geliyor adı super bitcoin 17 aralık 2017 498888. blokta gerçekleşmesi beklenen yeni fork coinidir. adı "super bitcoin" kısaltma adı ise sbtc'dir. tam adı super smart bitcoin olarak geçmektedir.

önümüzdeki 3-4 aylık süreçte super bitcoin ile beraber toplamda 4 yeni fork coin daha beklenmektedir. bir önce ki fork coin'leri olan (bkz:bitcoin cash) ve (bkz:bitcoin gold) airdrop olarak 1:1 ücretsiz gelmiş ve iyi kazandırmıştır. yatırımcılar artık fork'lara soğuk bakmıyor ve bitcoin dahada güçelenerek yoluna devam ediliyor.

17 aralıkta gerçekleşecek olan super bitcoin hakkında bilgi sahibi olmak için web sitesi http://supersmartbitcoin.com/

olan biten

@traldonia rumuzlu yazarımızın önerisi üzerine birinci kampanya bitimiyle ikinci kampanya başlangıcı arasında yazılmış (entry no #5189 ile #5663 arasındaki) 473 adet entry'nin (uzunluğuna ve içeriğine bakılmaksızın) her biri için 500 satoshi ödül yazar hesaplarına yansıtılmıştır.
ilgili entry: https://www.iyimi.com/iyimi-com.html?entry_id=6003

olan biten

ikinci bitcoin kampanyası başladı!

sitemizin çıkış noktası ve asıl amacı ürünler hakkında doğru ve tarafısız yorumların bulunduğu bir platform olabilmek.bunu yaparken de içeriği oluşturan yazarları bitcoin ödülüyle motive etmenin iyi bir model olacağını düşündük. sitenin tanıtımı için diğer mecralarda reklam harcamaları yapmak yerine bir bitcoin bütçesi oluşturup bunu yazarlarımızla paylaştık.

ancak ödülün çok yüksek olması (önceki kampanyadaki gibi) ve entry girme hızının logaritmik artması (ilk 25 günde girilen entry kadarının son 2 günde girilmesi) bu işin sürdürülebilir olmasını engelledi. bu nedenle ödül miktarını bir miktar düşürerek daha uzun süre, daha fazla yazarı, ürettiği kaliteli içerikten dolayı ödüllendirebiliyor olacağız.

yeni kampanya koşulları şu şekilde:
* her entry size 250, 500 veya 1200 satoshi kazandıracak.
* verilecek satoshi miktarı entry içerik kalitesine göre yönetim tarafından belirlenecek.
* hangi entry'nizin kaç puan aldığını profil sayfanızın altında entryler bölümünde görebilirsiniz.
* ödeme eşiği 60,000 satoshi'dir. ödeme eşiğine ulaşan yazarların profillerinde ödeme talep butonu görünür, ödeme talepleri bu şekilde yapılır.
* ödeme eşiğine ne kadar kaldığını profil sayfanızdaki ilerleme çubuğundan takip edebilirsiniz.
* kazançlarınızı ve güncel bakiyenizi profil sayfanızdan takip edebilirsiniz.
* ödeme aldıysanız detayını profil sayfanızın alt kısmındaki ödeme sekmesinden görebilirsiniz.
* kampanya bitimi olan biten başlığından duyurulacak, duyuruya kadar kazanılmış entryler için bitcoin gönderilecek, herhangi bir hak kaybı yaşanmayacaktır.
* bitcoin kampanyasını suistimal eden yazarlar (kopya içerikler, birden fazla yazar hesabı, otomasyon yazılımları v.s.) engellenirler ve kendilerine bitcoin gönderilmez.
*tüm entryler moderasyon tarafından incelenir ve uygun görülen entryler onaylanır. onaylanan entry'ler size bitcoin kazandırır.

başlıklarla ilgili küçük bir kural değişikliği yaptık, artık ürün adından ne olduğu anlaşılamıyorsa, ek olarak ürünün ne olduğu da yazılacak (tost makinesi, kulaklık, buzdolabı gibi) . istisnai olarak, genel kabul görmüş ve yaygın olarak bilinen şeyler için bu kural uygulanmayabilir.

çaylak onayı için gereken entry sayısını 10'dan 5'e indirdik, onaylı 5 entry'si olan çaylaklar yazar yapılacak. içerik olarak yetersiz olan çaylak entryler'i taslaklara gönderilecek ve düzeltilip yollanması beklenecek.

"sanal para", "ses ve görüntü sistemleri", "yazılım / oyun", "giyilebilir teknoloji" adında 4 yeni kategori daha ekledik.

bol kazançlar.

not: bu entry'den (#5663 nolu ve 28.11.2017 21:44 tarihli) itibaren yeni entryler kampanya dahilinde değerlendirilecek ve satoshi kazanacaktır.

fulscrn free

kimi telefonlarda veya bazı media oynatıcılarında film izlerken ekranın bir kısmında tuş takımını görürüz,görüntü tam anlamıyla tam ekran olmaz ya işte tam böyle bir sorundan muzdaripseniz sizin için çok faydalı bir uygulamadır.uygulamayı başlatıyoruz ve yukarda tam ekrana geçirmek için bir işaret çıkıyor,filmimizi açtıktan sonra ekranı kaydırıyoruz ve yukarda gözüken tuşa bastığımızda tuş takımlarındaki ışıkları kapatarak ekranın tamamını media oynatıcıya ayırıyor,böylelikle filmimizi daha büyük ekranda daha iyi bir şekilde izliyoruz.

olan biten

yeni bitcoin kampanyası yolda!
başarılı bir kampanya döneminin ardından yeni bir kampanya hazırlığındayız. birinci kampanyadan edindiğimiz deneyimleri, aldığımız eleştirileri ve gerçekleşen verileri dikkate alarak yeni bir kampanya üzerinde çalıştığımızı bildirmek isteriz.

aynı zamanda site altyapısını bitcoin kampanyasına uyumlu hale getirmek için aşağıdaki değişiklikleri yapıyoruz:

* kazançlar anlık olarak yazarların profil sayfasında görülecek (sadece yazar görebilir).
* aldığınız tüm ödemeler profil sayfanızda ayrı bir bölümde listelenecek (sadece yazar görebilir).
* ödeme talepleri de artık profil sayfanız üzerinden yapılacak.

bizi takipte kalın.

electronic arts

oyunlarını çok sevsem de dünyanın en aç gözlü oyun şirketlerinden biridir.size bir oyunu satar ancak sattıktan sonra üzerinizden yine para kazanmaya çalışır.bunu ise değişik şekillerde yapar.örneğin fifa da fut için kart satarak, star wars battlefront'ta karakter v.b. satarak.

son zamanlardaki en beğendiğim oyunları ise kesinlikle battlefield 1.adamlar bu oyunla resmen sicillerini temizlediler.

olan biten

sevgili ve saygıdeğer yazarlarımız,
sözlüğümüz bu gün itibariyle 1. ayını doldurmuş bulunuyor, başarılı bir kampanya döneminin ardından birinci bitcoin kampanyamız (19.11.2017 00:10 tarihi ve #5189 entry numarası itibariyle) sona ermiştir. çok kısa sürede çok hızlı bir büyüme ile 500 yazar, 2000 başlık ve 4900 entry sayısına ulaşmış bulunuyoruz. sizlerin de desteğiyle hızla büyümeye devam ediyoruz. şu ana kadar girilen entrylerden onaylananlar ve ödemeye hak kazananların ödemeleri yarın gün içinde tamamlanacak olup herhangi bir hak kaybı yaşanmayacaktır.

ödeme taleplerinizi https://www.iyimi.com/uye/defterdar.html @defterdar rumuzlu üyeye bitcoin adresinizi göndererek yapabilirsiniz. eğer daha önce iyimi kullanıcısına ödeme talebi yaptıysanız tekrardan ödeme talebinde bulunmayınız.

bu güne kadar sizlerden çeşitli kanallarla olumlu olumsuz birçok görüş ve öneri aldık. hepsini dikkate alıyoruz ve bunlarla ilgili çeşitli altyapı değişiklikleri gerçekleştireceğiz. aynı zamanda daha verimli, kaliteli içeriği ön plana çıkaracak ve yazarlarını daha fazla ödüllendirecek bazı değişiklikler planlıyoruz.

bu ana kadarki katkılarından dolayı tüm yazarlarımıza teşekkür ederiz. daha iyi bir sözlüğü beraber kurabilmek, daha kaliteli içeriği beraber üretebilmek ve yeni kampanyalara olanak sağlayabilmek için katkılarınızın devamı önemlidir.

tekrar teşekkürler.

not: 26/11/2017 tarihine kadar talep edilmeyen bitcoinler geçerliliğini yitirecektir.

turk.net

ttnet abonesiydim ve taşındıktan sonra yeni evin olduğu apartmanda ttnet fiber altyapısı olmadığını öğrendim. hemen yeni servis sağlayıcı arayışına başladım. sırf adil kullanım kotası saçmalığı yok diye ve ekşi sözlükteki methiyelerden etkilenerek bu şirkete abone olmaya karar verdim. hemen aradım mail adresime bilgiler geldi. doldurup kargoladım (15 lira kargoya verdim)
sonra hemen vdsl destekli bir modem aldım(bkz:asus dsl n16) (210 lira). sonra beklemeye başladım ve 2 gün sonra ttnet ten gelip eve telefon hattı çektiler. sonrasında türknetten ses çıkmayınca ben aradım ve apartman kutusuna hat çekileceği söylendi. benim haberim yokken hat çekilmiş. ancak kutuda benim adresime bir işaretleme yapılmamış o yüzden elektrikçi bile gelse bağlayamayacak şekilde bırakılmış. bunun üzerine arıza olarak kayıt aldılar. ancak günlerce gelmediler. bu süreçte her kanaldan derdimi anlatacak bir yetkili aradım ancak standart cevaplardan başka dönüş olmadı. dedikleri şey saha ekipleri için randevunuz belirlenince haber vereceğiz. yani kim bilir kaç haftaya. ben işimi internetle yapıyorum o yüzden hayati önemi var benim için. kaç hafta starbukslarda okulda işlerimi halletmeye çalıştım. bu sırada cep telefonumun internetinden kullandım sıkıştıkça (fatura 120 lira geldi). baktım olmuyor kapatma talimatı verdim. kullanmadığım interneti arıza biriminde 1 hafta çözecekler diye beklemem benim aptallığımdı.
kapatma talimatını verdikten sonra beni aradılar. yetkili biri olduğu belli olan şahıs bana ilk ay ücretsis yapalım yok başka kolaylıklar sağlayalım diye tavlamaya çalışsa da çok büyük kararlılıkla kapattırdım. (7 lira damga pul vergisi fatura olarak geldi).
toplam 300 lira gibi bir meblağ, hiç kullanamadığım üstüne sinir stres olduğum bu firma tarafından zarara uğradım. hukuksal olarak arayabileceğim bir ücret değil ancak gördüğüm herkese bu konuda tavsiyelerimi anlatırım. buraya da yazmış olayım. şikayet yazılan sitelere ve bu firmanın twitter adresine bakın lütfen.

uzak durunuz. müşteri ilişkileri yok, saha ekipleri yok bu hizmeti ttnet tarafından kiralıyorlar. onlar da geliyor bağlantıyı yapmıyor işaretlemeyi yapmıyor vs. ucuz etin yahnisi bu kadar olurmuş diyip bir bardak su içtim ve başka baş belası bir firmadan mecburen bağlantımı yaptım. şimdilik idare ediyoruz.

Toplam entry sayısı: 85

iyimi.com

kullanıcı yorumları ile güçlenen ve yazarlarına dağıttıkları bitcoinler ile gönüllerde taht kuran sözlüktür kendileri. ilk kayıt olduğumda yazdığım saçma sapan girdileri önce okuyup sonra reddeden ama buna rağmen kullanıcılarını banlamayarak daha ayrıntılı içerikler yazmaya teşvik eden site. şu ana kadar gördüğüm en büyük eksik sitede reklam olmaması, her ne kadar kullanıcılar için iyi olsa da sözlük kurucularının iyimi.com' u daha fazla geliştirebilmesi için reklam gerekli. benim bu konuda ki önerim sitenin çok sırıtmayacak bir yerine dogecoin ya da litecoin gibi transfer ücretleri düşük olan altcoin' lerin adresini bırakmaları. bu şekilde sitede aradığını bulan kişilerin, sitenin daha da gelişmesi adına siteye destek olabilir. ayrıca internette ücretsiz altcoin kazanılabilen zilyon site var, buralardan elde ettiklerimizi yollarsak win-win durumu oluşur. sevgili sözlük bu fikrimi yabana atmayın derim *

iyimi.com

kullanıcı yorumları ile güçlenen ve yazarlarına dağıttıkları bitcoinler ile gönüllerde taht kuran sözlüktür kendileri. ilk kayıt olduğumda yazdığım saçma sapan girdileri önce okuyup sonra reddeden ama buna rağmen kullanıcılarını banlamayarak daha ayrıntılı içerikler yazmaya teşvik eden site. şu ana kadar gördüğüm en büyük eksik sitede reklam olmaması, her ne kadar kullanıcılar için iyi olsa da sözlük kurucularının iyimi.com' u daha fazla geliştirebilmesi için reklam gerekli. benim bu konuda ki önerim sitenin çok sırıtmayacak bir yerine dogecoin ya da litecoin gibi transfer ücretleri düşük olan altcoin' lerin adresini bırakmaları. bu şekilde sitede aradığını bulan kişilerin, sitenin daha da gelişmesi adına siteye destek olabilir. ayrıca internette ücretsiz altcoin kazanılabilen zilyon site var, buralardan elde ettiklerimizi yollarsak win-win durumu oluşur. sevgili sözlük bu fikrimi yabana atmayın derim *

sorgulapp

teknolojinin gelişmesinin kötü yanlarından birisi olan site. bilgi güvenliği bu yüzden önemli. saçma sapan uygulamalara rehbere erişim izni verdiğinizde, bu uygulamalar rehberinizi kopyalıyor ve bir veritabanı oluşturuyor. sonrada bu tarz sitelere satarak hem para kazanıyor hem de sizin kimliğinizi ifşa ediyor. bunu engellemenin bir yolu da malesef yok. numaranızı 118 li servislerden kaldırabiliyorsunuz ama bu tarz sitelerde kalıyor. gerçekten çok korkutucu

iyimi.com

sitenin tanıtılması ve reklam alması gerekiyor, türkiyenin en büyük, kullanıcı yorumlarını içeren sözlüğü olmak isterken, şimdilerde durulmuş ve yorulmuş gibi görünüyor. haydi yönetici arkadaşlar silkelenme ve çalışma zamanı gelmedi mi sizce?

sikayetvar.com

buraya herhangi bir şikayet yazıldığında, eğer ki şikayet ettiğiniz firma yeterince kurumsal ise sorununuz yüksek ihtimalle çözülüyor. çalıştığım devlet kurumunun kimlik kartlarını basan firma kartlarını denizbank özellikli gönderiyor ve adamları arayıp sormazsanız kimlik kartlarını göndermiyorlardı. bizde kurumca şikayetlerimizi denizbank' a ilettik ve adamlar ertesi gün işimizi çözdüler. türkiye gibi son kullanıcıya değer vermeyen firmaların bulunduğu bir ülkede şikayetvar.com gibi bir hizmetin olması muhteşem bir şey.

sierrahash.com

benimde ekşisözlükte görüp kayıt olduğum site, sitedeki arkadaşlardan ödeme alanlar var ve genel olarak kötülenmemiş. yalnız benim anlamadığım tek konu bitcoin kazanmak için tarayıcı sekmesinde açık olması gerekip gerekmediği. kayıt olmak bir kaç dakikanızı alıyor deneyin derim

qoinpro

günde 2 satoshi gibi yüksek! bir miktarı her gün cüzdanınıza ekleyen, eğer site patlamazsa torunlarınızın torunlarının belki zengin olabileceği bir sisteme sahip, hayal satıcı site. bu adamlar için millete referans olup kendinize güldürtmeyin derim.

sorgulapp

teknolojinin gelişmesinin kötü yanlarından birisi olan site. bilgi güvenliği bu yüzden önemli. saçma sapan uygulamalara rehbere erişim izni verdiğinizde, bu uygulamalar rehberinizi kopyalıyor ve bir veritabanı oluşturuyor. sonrada bu tarz sitelere satarak hem para kazanıyor hem de sizin kimliğinizi ifşa ediyor. bunu engellemenin bir yolu da malesef yok. numaranızı 118 li servislerden kaldırabiliyorsunuz ama bu tarz sitelerde kalıyor. gerçekten çok korkutucu

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler