b4.da.

Durum: 9 - 0 - 0 - 0 - 20.12.2017 01:25

Puan: 9 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

zoe

zoe w yeteneği ile minyon dalgasından ara ara düşürdüğü sihirdar büyüsü ya da itemlerle koridor safhasında aşırı güçlü. gang atıldığı durumda durdurulamaz bir taşıyıcı şampiyona dönüşür.

uyutma yeteneğinin süresi azaltılmalı bence diğer kitle kontrol yeteneklerine göre süre açısından baya fazla umarım tekrardan düzenlenir.

asus

geçtiğimiz yaz asus marka laptopumu servise yolladım. nedeni ise gece dizi izlerken ekranın bir anda ışıklar yayarak bir anda karanlığa bürünmesi ve bir daha açılmadı açılmayınca da servise yolladım. garantisinin bitmesine son 20 gün kalmıştı iyi denk geldi diye sevinirken ne asustan ne de teknosadan bir bilgi gelmedi cihazınız şu durumda diye yasal olarak 20 iş günü dolunca kendim aradım sordum noldu diye cihaz onarılamayacak durumda olduğunu kendinize yeni cihaz bakmanız söylendi. ben aramasam bu süreç uzayacaktı...

kısaca asus marka laptoplara lafım yok güzel cihazlardır ama servisi aşırı sorumsuzdur allah düşürmesin.

bilgisayar kavramlari

sadi evren seker. bilgisayar bilimleriyle ilgilenenler olarak bu kişiyi illa ki duymuşuzdur veya görmüşüzdür. bu kişi hem bu sitenin kurucusu ve içerik oluşturucusudur. gerek bilgileriyle gerek tecrübeleriyle bizi aydınlatan saygı deger kişilik.

http://bilgisayarkavramlari.sadievrenseker.com/
https://www.youtube.com/channel/UCkkgrhDCJheXQNIFqUVw0_g

virtualbox

sanal işletim sistemi kurmamızı sağlayan programlardan biridir. hatta şu anda virtualbox üzerinde ubuntunun 17.10 sürümünü kullanıyorum. bu zamana kadar sorunla karşılaşmadım. gayet anlaşılabilir bir kurulum arayüzü ile istediğiniz işletim sistemini yine istediğiniz özellikte sanal olarak kurmanızı sağlar.

league of legends

sezon öncesi dönemde ıp yerine mavi öz sistemine geçen ve bunun çok yanlış olduğunu ,oyuncu sayısını kaybettireceğini düşündüğüm riot games oyunu.

ayrıca sık sık duyulan 'mid sal oç' , '800k yasuo'... gibi klişeleşmiş söylemlerin bulunduğu oyun. gün geçtikçe daha da çekilmez hale geliyor.

ccleaner

optimizasyon için kullanılan programlardan biri. zamanında iki kere yüklemiştim ve sistem dosyalarını silerek bilgisayarımın açılmamasını sağladı. geliştirilmesi gerekiyor.

mavi balina

philipp budeikin(oyunun yapımcısı) adlı şahısın çıkarıldığı mahkemede toplumda temizlik yaptığını söyleyerek onları birer biyolojik atık olarak gördüğünü ve kendilerine acı vermelerini istediğini söylediği ve toplumumuzda birkaç örneğinin yaşandığı dehşet verici bir oyun

deadlock

ölümcül kilitlenme.

sistem kaynaklarını ortak olarak kullanan veya birbiri ile haberleşen bir grup görevin kalıcı olarak bloke olması durumudur.

neden olan durumlar

her kaynağı aynı anda bir görev ya kullanıyordur ya da atanmıştır.
elindeki kaynağı bırakmadan başka kaynak ister ve bu kaynağı elde edemediğinde beklemeye geçen görevler.
bir göreve daha önceden verilen kaynaklar zorla elinden alınamaması durumu.
iki veya daha fazla görev zincir şeklinde kendinden önceki göreve ait olan kaynağı beklemesi.

metin2

5 yaz dönemi oynadığım ve oynamaktan keyif aldığım oyun. çoğu kişi gibi ben de bıraktım nedeni ise oyuna gelen yeniliklerin hepsi yüksek seviyeler için olmasıydı. bence bir yenilik getirilcekse tüm oyunculara etki edecek olması tabii düşük seviyelere etkisi oluyor ama olumsuz anlamda piyasa fiyatlarının artması çoğu kişiyi oyundan soğutuyor.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 9

Henüz takip ettiği biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler