aytaç dolan

Durum: 5 - 0 - 0 - 0 - 04.12.2017 20:45

Puan: 5 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

game of war

mz firmasının android ve ios platformu için çıkardığı strateji mmo oyunu. krallığınızı ve kahramanınızı araştırmalar ve binalar ile güçlendirip rakiplerinizle mücadele esasına dayanıyor. ama bu araştırmalar bir noktadan sonra tıkanıyor ve gerçek para ile paketler almanız gerekiyor. 2017 başlarına kadar bu yükseltmeler mantıklı ve nispeten adil gidiyordu fakat artık ipin ucu kaçmış durumda. bugün 1000tl civarında olan yüksek paket aldığınızda oyunda güçlü bir konuma gelebiliyorsunuz ama yapımcı firma yarın ücretsiz verdiği hediyelerle diğer oyuncuları size yetiştirebilir. garantisi yok. araştırmalar artık yetişmesi zor durumda ve oyun matematiği 20 - 30 sıfırlı rakamlara ulaşıp saçma yerlere geldi. acilen birimlerden sıfır atılmalı ve on yüz bin mega katrilyon asker basmanın önüne geçilmeli. eski oyuncular ve sistem gittiğinden artık en çok asker basan başarılı konumuna geldi. strateji son plana düştü.

cloud mining

cloud mining genelde şirketin piyasaya düştüğü dönemde girip ilk 6-8 ay parasını kurtarıp az birazda kar ettiği ama bu süreden sonra girenlerin genelde bir bardak soğuk su bile kazanamadıkları bir sistemdir. sistemleri hep altına takım kur daha fazla kazan şeklinde oluyor. yani piramit sisteminden bir farkları yok. yatırdığınız paranın yarısını sistem gereksinimleri ve bakım adı altında zaten indiragandi yapıyorlar. kalan para ile de antminer s9 aldıklarını söylüyorlar. zaten girenler genelde 1500-2000 tl aralığında paket alıyorlar. makine olmuş 1500 dolar senin parayla anca soğutucusunu alırlar. bir de madem benim adıma madencilik yapıyorsun neden illaki sana yeni üye bulmak zorundayım. kazma işini onlar mı yapacaklar? eşinizin dostunuzun yüzüne bakamayacak duruma düşmemek için bu tür işlerden uzak durun.

dt no1 f1 fitness bilekliği

çin menşeli dt no.1 firmasının çıkardığı spor yapanları hedefleyen akıllı bileklik. silikon kayışı rahatsız etmeyen bir yapıya sahip. ana ekranda saat ve takvim görünüyor. ekranın iki yanında bulunan dokunmatik tuşlarla menü içerisinde dolaşabilirsiniz. adım ölçer, adıma göre yaklaşık km ve nabız ölçer özelliği var. ekran güneşli havada sorun çıkarıyor. okunması zor. uygulamasını telefona kurarsanız nabız, uyku ve adım sayılarınızı grafik olarak görebilirsiniz. telefona bağlı iken arayan kimliğini ekrandan görebilirsiniz. seçeceğiniz uygulamalar içinde bildirim seçeneği var. turuncu ve siyah iki renk seçeneği olan bileklik aynı zamanda ip68 sertifikasına sahip.

dt no.1 g3 akıllı saat

çin menşeli dt no.1 firmasının samsung gear s2'ye rakip çıkardığı akıllı saat. daha önce çıkardığı modeller gibi bu da samsung ürünleri ile dış görünüş olarak aynı. modellerini samsung'a benzettiği için bazı kıyaslamaları buna göre yapıyorum. bu model sim kart desteği veren bir cihaz. pil kapasitesi samsung'dan daha yüksek. ekran çözünürlüğü daha kötü. kayış silikon ve herhangi bir rahatsızlık vermiyor. konuşma esnasında ses seviyesi gayet iyi. türkçe dil desteği, adım ölçer, nabız ölçer, uyku monitörü gibi özellikleri var. 7 farklı saat teması var. su geçirmezlik özelliği yok. bu konuda günlük kullanım diyorlar ama elimi yüzümü yıkarken ıslanması riskine girmedim. hafıza kartı takıp kapasiteyi arttırabiliyorsunuz. ses kaydı özelliği de bulunmakta.
ilk çıktığı dönemde (2016) fiyat performans olarak iyi bir cihazdı ama üst modelleri çıkınca eski süksesi azaldı tabi. ben halen telefona bağlamadan saat olarak kullanıyorum bu şekilde 10 güne yakın pili gidiyor. telefona bağlı olarak ise 3 gün civarı kullanımı var.

xiaomi mi 2 20000 mah quick charge 3.0 powerbank

benzerlerinin yanında büyük görülebilir ama performansı ile boyut ve ağırlık dezavantajlarını kapatan bir cihaz. özellikle outdoor sporlarla ilgilenip şehirden 1 - 2 gün ayrı olanlar veya elektriğe kısıtlı olarak ulaşabilen kişiler için çok kullanışlı.
fabrika verilerine göre biraz daha uzun zamanda şarj oluyor. ilk geldiğinde yarı doluydu. %50-100 arasında 5,1 v 2 a şarj aleti 5 saatten biraz daha uzun sürede doldu.
doluluk oranını üzerindeki 4 led ile gösteriyor. keşke minik bir lcd ekran olsaydı diyorsunuz.
aldığım bir bel kılıfı ile yanımda taşıdığımda sanki tabanca taşıyormuşum hissi veriyor. daha önce 5k veya 10k kullananlar ilk başta yadırgayabilir.
son tahlilde evet büyük ve ağır ama 20.000 mah'lik bir akü kullandığınızı ve telefona göre değişmekle beraber 5 kere şarj edeceğinizi unutmayın. bu da telefonunu çok aktif kullanmayanlar için 3-5 günlük mobilite demek.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 5

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler