aribiprazuguda

Durum: 12 - 0 - 0 - 0 - 17.12.2017 01:41

Puan: 12 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

iota

ıota için portföyümün büyük bir kısmını ayırdım ve minimum 1 yıl beklemedeyim, bakalım karşımıza ne çıkacak, şu anda yönetim tarafı pek umut vaadetmiyor ama teknoloji fikirleri hoşuma gitti.

mikado nostalgia mn-p317

mikado'nun ürettiği plak çalardır kendisi, günümüz teknolojisine uyarlanmış, gelişmiş bir plak çalar olduğunu söylemeliyim. yani plak çalma özelliği yanında bluetooth destekliyor, ayrıca flash disk ile müzik dinleyebiliyorsunuz, normal bilgisayardan çıkan sesten farkı ise eski nostaljik tonlar kullanan hoperlör özelliği. ben barış manço'nun orjinal plaklarını dinlemek istediğim için satın aldım, memnunum.

novatek a118c

çin'in kendi markası olan, araç içi kamerası üreten firmanın ürünü. bir kaza atlattıktan sonra yarın öbür gün suçsuzken suçlu duruma düşmemek adına aracıma bir kamera almaya karar vermiştim, bu ürünü araştırdım, fiyat/kalite olarak bunu almaya karar verdim. akşam çekim kalitesi az biraz düşük, gündüz hiç bir sıkıntı yok. genel olarak memnunum.

gearbest.com

çin menşeili alışveriş sitesi, site genel olarak pahalı, bu siteden araç içi kamerası satın almıştım(ben aldığımda indirim vardı), satın aldığım ürünü kargo yaptıklarında mail attılar ve üzerinde benim adımı adresimi vb gösteren bir fotoğraf eklemişler, bu özelliklerini beğendim, yalandan "ürün gönderildi" ayağı yapmıyorlar. ayrıca ürün ptt ile 8. günde elimdeydi. bu alışverişten memnun kalmıştım.

pilsan

oyuncak üreten bu firmanın ürünleri bence kalite olarak güzel ürünler, yeğenlerime aldığım diğer büyük ebatlardaki oyuncaklar çabuk kırılıp, çıkıp ya da dağılırken, pilsan ürünlerinden genelde memnun kaldım. küçük 3 tekerlekli çocuk bisikletleri tavsiye edilir.

krtlyvs

beşiktaş spor kulübünün ürünlerinin satıldığı mağaza adı. ürün fiyatları kalitesine göre fazlasıyla yukarıda, burada sanırım ürünü satın alanlardan takıma yardım parası toplanması mantığı var.

ups kargo

amerikan şirketidir, türkiye'de distrübütör(ünsped) üzerinden faaliyet gösteren ups 2012 yılında distrübitörlüğünü yapan ünsped'i satın alarak türkiye operasyonunu artık amerikalı şirketin kendisi yapmaya başlamıştır.

yamaha nmax

yamaha'nın scooter pazarında 2015'te satışa sunduğu motosikletidir. honda'nın pcx modeline rakip olmuştur. bu rekabette fark yaratabilmek için nmax motosikletlerde abs sistemini standart sunmuştur. lastikleri orta düzeydedir. motor teknolojisi yeni bir teknolojidir, motosikletin çekişinin iyi olması bu yeni teknolojileri sayesindedir. nmax türkiye piyasasına ilk 125cc'lik motorla gelmiştir, sonrasında 155cc'yi getimiş olup 2018 modellerde 160cc'li yeni versiyonunu türkiye'ye getirmeyi planlıyorlar.

yamaha nmax 160

yamaha japonya merkez'in 2018 model scooter segmentinde piyasaya sürmeye karar verdiği yeni modeli nmax 125 ile başlamıştı 155 olmuştu, şimdi de 160 geliyor. enteresan bir satış stratejisi, bakalım 2018 de bu yeni motorun fiyatı türkiye'de ne olacak ? merakla bekliyoruz.http://www.yamaha-motor.com.br/nmax160/home

honda forza 250

honda'nın 2018 yılında satışa çıkartacağı yeni kasa scooter motosikleti. honda bu motorunu 22-25 şubat 2018'de istanbul fuar merkezinde tanıtıp lansman fiyatı ile satışa çıkartmayı planlıyor. umarım son dakikada türkiye pazarına girmeyeceğiz diye yanlış bir karar vermez honda. böyle olursa yamaha xmax 250 ile piyasayı silip süpürmeye devam ederken fiyatlarını hala yükseltmesinin önüne geçer honda. rekabet candır.
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 12

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler