antonchigurh

Durum: 3 - 0 - 0 - 0 - 13.12.2017 01:47

Puan: 3 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

mobincube

kodlama bilgisi olmadan ios, android ve windows işletim sistemli telefonlar için uygulama yapmaya yarayan bir araç. güzel bir uygulama fikriyle ciddi paralar kazanılabilir.

yandex toloka

yandex'in henüz beta aşamasında olan kullanıcı aramalarıyla alakalı ufak görevler yaparak internet üzerinden para kazanabileceğiniz hizmeti.

yandex.toloka

sisteme üye olmak için herhangi bir nitelik gerekmediği için ücretler çok yüksek değil ama internetten para kazanmak için reklamlara tıklamaktan daha keyifli bir yöntem olduğu kesin. ben öğrenciyim, arada 3-5 harçlığımı, sigara paramı çıkarayım diyorsanız boş vakitlerinizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

google adsense

google'in internet reklamlari konusunda devrim yarattigi ortaklik sistemi. sitenize bir tane kod yerle$tiriyorsunuz ve google zerre grafik flash popup gibi sacmaliklar icermeyen tamamen metin icerikli ve sitenizle alakali olduguna inandigi istediginiz kadar reklami sitenizde gosteriyor. kar$iliginda da size her yonlendirilen reklam ba$ina para oduyor.

bu sayede siteye giren insan reklamlari rahatsiz edici banner'lar yerine sitenin icindeki "related links" kismi gibi icerigin bir parcasi olarak goruyor. google reklamlari sitenin icerigine gore otomatik belirlediginden de bu ziyaretcinin de i$ine yariyor.

tek kotu yani $u anda sadece ingilizce icerige sahip sitelerde kullanilabiliyor.

ayrintili bilgi icin: http://www.google.com/adsense
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 3

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler