always

Durum: 7 - 0 - 0 - 0 - 23.11.2017 19:31

Puan: 7 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

arçelik telve

hediye geldi bir ara kullandım sonra yıkarken bayağı zorlanmaya başladım aman aparatlarına zarar gelmesin aman hazneyi zorlamadan çıkarayım aman elektrik çarpmasın vs derken çok kasıyordum sonra soğudum aletten hala bir tarafta öylece duruyor.

bitcoin

ilk duyurulduğu zamanlarda almayı düşündüğüm mantığını anlamayınca ertelediğim anladıktan sonra acaba ülkemizde bu para birimi titan saadet zinciri muamelesi görürmü durduk yerde mimlenirmiyiz diye vazgeçtiğim para birimi. ah ulan ah.

ayak ısıtıcı

çok üşüyen birisi olarak herzaman ihtiyaç duyduğum ancak 15 yıldır almayı ertelediğim zamazingo/alet/cihaz/soba dır bir gün almayı planlarsam az elektirik tüketip aşağıdan yukarıya doğru sıcaklığını hissettirebilecek olanını alacağım. tanıdığım bir arkadaşın bu aparatını kedisi kullanıyordu el koymuştu mübarek kedi.

duolingo

aslında harika bir dil eğitim uygulaması ancak bir kaç ünite sonra nedense sıkılıp kullanmama veya daha az kullanma eğilimine giriyor ve nihayetinde tüm dil öğretim uygulamaları veya sistemleri gibi hello how are you? da takılıp kalıyorsunuz.

booking.com

sık sık seyahat eden biri olarak henüz gideceğim şehrin yakınlarındayken açıp kolaylıkla otel bulabildiğim bir site/app idi kendileri ülkemizde engellendiğinden beri hala eksikliğini hissediyorum. bir an önce geri gelmesinden yanayım.

sikayetvar.com

kullanıcı olarak kayıt olduğunuzda ücretsiz olarak derdinizi anlatıp derman bulabileceğiniz. firma sahibi olarak cevap verilmesi gerektiği durumlarda dur öyle hemen cevap yazamıyorsun bayıl bakalım 1500 tl diyen platform.

netspeed

hem taahhütsüz olacak, hem fiyat uygun olacak, hemde asla adil kullanım kotası saçmalığı olmayacak üstüne üstelik kaliteli bağlantı sağlayacak internet arayışınız varsa işte tam olarak bunu sağlayan internet servis sağlayıcı firma şimdiye kadar kullandığınız tüm firmaları unutun firma tamamen müşteri odaklı çalışıyor ya ben bu konuda mağdur oldum diyebileceğiniz hiç bir eksiği yok. arkadaş neydi o eski firmalardan çektiğim kısaca bomba gibi sağlayıcı
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 7

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler