all dead

Durum: 55 - 0 - 0 - 0 - 11.12.2017 16:24

Puan: 59 - Rütbe:

2 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 6

aa

flappy bird'ün yakaladığı inanılmaz başarıdan sonra aynı derecede basit ve aynı derecede olmasa da ciddi indirme sayısına ulaşmış mobil uygulama. amacınız, size alttan gelen çubukları ortadaki bir yuvarlağa saplamak. dokunduğunuz anda çubuğu fırlatıyor ve fırlattığınız çubuk daha önceden oraya yapıştırılmış bir çubuğa çarparsa oyunu kaybediyorsunuz. ilerleyen aşamaları inanılmaz zorlaşmakta, bu yüzden fazla kendinizi kaptırmamanızı öneririm. yoksa kanser etme potansiyeli fazlasıyla yüksek.

ethereum

bitcoin'in gidişatından olumlu veya olumsuz olarak pek etkilenmez. bu da onu diğer tüm coinlerden ayrı bir noktaya koyar. bitcoin'e alternatif olarak pek çok borsada altcoinleri ethereum karşılığında da alabilirsiniz. ayrıca üstte de bahsedildiği gibi fiyatı daha stabildir, işlem hacmi bitcoin'e göre açık ara daha az olmasına rağmen.

son zamanlarda ciddi bir transfer trafiği sorunu yaşamaktadır. bu sebepten ötürü insanlar aktarımlarda mağdur olmakta, bu da fiyatlarda düşüşe sebep olmaktadır. yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte, transfer sorununu çözülmesiyle tekrar yükselişe geçerek yakın zamanda 500 doları zorlayabileceğini düşünüyorum.

riot games

politikalarının kaliteyi koruyarak belli bir kesime üst seviye hizmet etmek olmaktan ziyade daha çok oyuncu oynasın da ne olursa olsun şeklinde olduğunu düşündüğümden ötürü sempati beslemediğim firmadır. yenilikçilik ve üretkenlik açısından kötü bir yorum getiremem bu firmaya, ancak çok basit bir şey diyebilirim. temiz bir şekilde, birileriyle itişip kakışmaya gerek duymadan sadece oyuna konsantre olarak oynamayı seven birisiyseniz, bu firmanın herhangi bir oyunundan kesinlikle uzak durmalısınız.

travian

browser'dan oynanabildiği için çok tercih edilen bir zamanların efsane köy kurma, yayılma ve güçlenmeye dayalı oyunu. başlangıçta size 3 ırktan birini seçtirir ve bunu değiştirme imkanınız yoktur: romalılar, cermenler ve galyalılar. her ırkın avantajları ve dezavantajları vardır. köyünüzde madenleri kullanarak kaynak üreterek değişik geliştirmeler ve binalar yaparsınız, ordu kurarsınız ve yan köylerle savaşırsınız. tabii yan köylerin hepsinin gerçek başka birer oyuncu olduğunu da unutmayın. birlikler kurulur ve bu birlikler savaş halindedir genellikle. eğlenceli fakat zaman alan bir oyundur, kısa vadede bir şey vadetmemektedir. ayrıca bahsediliği gibi çoğunlukla pay-to-win'dir, asla parayla satılan bir şeyleri satın almadan bazı oyuncular kadar gelişemezsiniz.

monster laptop

eğer masaüstü bilgisayar alma imkanınız yoksa, veya canavar masaüstünüzü her yere taşıyamadığınız için bir de yedek oyun canavarı arıyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. ürettikleri ürünlerin fiyatı donanımına göre gayet uygundur ve en alt modeli dahi alsanız aldığınız güne kadar çıkmış olan tüm oyunları oynayabilirsiniz. en alt modeli 3200, en üstü 60000 liraydı en son baktığımda. fakat yine de bir masaüstü olmadığı unutulmamalı. aynı paralara daha iyi masaüstü sistemler toplamanız mümkün olabilir.

logitech momo direksiyon seti

12 yıl önce aldığım ve çok memnun olduğum bir direksiyon simülatörüdür. hatta çok uç modeller hariç hala zirve modellerden birisi olduğu söylenebilir. direksiyonun tutuşu bir harika, malzemesi gerçekten de bahsedildiği gibi çok kaliteli. pedallar da kolay kolay eskiyecek gibi değil. vitesi biraz basit ve debriyajı yok, dezavantaj olarak sadece bunları gösterebilirim. efsane üründür, kesinlikle tavsiye edilir. parasına her türlü değer.

skyscanner

kalkış ve varış noktalarınızı ve uçuş tarihinizi girdiğinizde size o tarihte o güzergahtaki en ucuz uçak biletlerini sıralayan web sitesidir. anlaşmalı olduğu tüm seyahat acentelerinden fiyat çeker ve bu acentelerin bazıları aynı uçağı havayolu şirketinin kendisinden daha ucuza satar. buradan yönlendirileceğiniz acentelerin tamamından bilet alabilirsiniz, güvenli bir sitedir. ayrıca skyscanner kullanarak otel rezervasyonu da yapabilirsiniz.

draw.io

iş yerlerinde akış şeması vb. çizip kolayca başkalarıyla paylaşabileceğiniz kullanışlı bir platformdur. en takdir ettiğim özelliği ek yazılım gerektirmeden her bilgisayarda açılabilir olması ve kaydetmek için bir dosya taşımanızın gerekmemesidir.

xiaomi 10000 mah powerbank

hepsiburada'da eski ve daha tombul olanını 50, yeni ve ince olanını 60 liraya bulabileceğiniz, fiyatına değen bir üründür. her ne kadar 10000mah olarak geçse de tam kapasite çalışacağını düşünmemelisiniz. yaklaşık yüzde 85 verimlilikle çalışır, bu da bataryası 3000 mah olan bir telefonu 0'dan 100'e tam 3 kez şarj edememenize sebep olur. yine de gayet faydalıdır. hiçbir sorun çıkardığı görülmemiştir (özellikle güvenlik olarak, ısınma vb.) powerbank ihtiyacı olanlar için kesinlikle tavsiye edilir.

maximum

bu uygulama bana zubizu'yu anımsatıyor. aslında iş bankası'nın maximum kredi kartı işlemlerini yürütebileceğiniz bir uygulama olsa da, bu kart sahipleri için düzenlenen tüm kampanyalara da katılım işlemleri bu uygulama aracılığıyla yapılır. kullanışlı ve pozitif bir arayüzü vardır. ayrıca maximum kart sahibiyseniz sık sık uygulamaya girerek kampanyaları takip etmenizi öneririm, küçük ama sevindirici kampanyalarla karşılaşabiliyorsunuz. misal bugün havadan bir cinemaximum bileti kazandım.
  • /
  • 6
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 55

media markt

mağazalarında ölü olması beklenen saatlerde bile ciddi bir kalabalık bulabileceğiniz, beyaz eşyadan bilgisayara araba donanımından oyun konsoluna her türlü teknolojik ürünü satın alabileceğiniz teknoloji mağazasıdır.

şimdiye kadar media markt'tan aldığım ürünlerde hiçbir sorun yaşamadım hatta öyle ki almanya'da bile bu mağazadan alışveriş yapmayı tercih ettim. teknik servis gibi satış sonrası hizmetlerinde de gayet yardımcı olduklarını duydum. izdiham içinde bir mağazadan alışveriş yapmayı göze alabiliyorsanız mutlaka uğramanız gereken, türkiye'deki en iyi teknoloji marketidir.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler