afgundz

Durum: 12 - 0 - 0 - 0 - 01.12.2017 17:48

Puan: 12 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 2.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!
  • /
  • 2

iyimi.com mobil uygulaması

çıkmasını ısrarla istediğim uygulamadır. ustteki iki arkadaşında belirttiği üzere mobil site yavaş kalıyor.

bitcoin

an itibari ile toplarlama trendine girmiştir. 29 kasım felaketindeki yurtdışı piyasasını bulmuştur. yurt içi borsalardaki piyasasıda bu akşamı atlatırsa boğa pazarına geçer.

buradan anlık usd değeri kontrol edilebilir.https://www.cryptocompare.com/coins/btc/overview

yatırım tavsiyesi değildir.

microsoft edge tarayıcı

geçtiğimiz ay android ve ios için geleceği söylenmişti. şimdi ön izlemesini yayınlamışlar.

ıos : https://itunes.apple.com/us/app/microsoft-edge/id1288723196?mt=8
android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.emmx

satoshi nakamoto

bitcoinin kurucusu yada kurucuları. çoğu kaynak tek bir kişi olmadığını birden fazla kişinin uydurma yöntemi ile ortaya koyduğu bir isim olduğunu söylüyor.

geçtiğimiz ay açıklanan rakamlara göre 6 milyar dolar değerinde bitcoin e sahip.

dsg şanzıman

konforu mükemmel, bakım-onarım masrafı çok olan şanzıman grubu. işin güzel tarafı vw grubu ne olursa olsun dsg ile alakalı bir sorun yaşadığınızda garantiden onarımı sağlıyor. en azından şimdilik.

kulllandığım 3 dsg şanjımandan 2 tanesi sorun çıkarttı ve garantiden değiştirildi. buna rağmen piyasadaki en yumuşak ve seri vites geçişine sahip olması bir sonraki arabamda gene dsg tercih edeceğim gerçeğini değiştirmiyor

hashflare.io

piyasadaki şu ana kadarki en sağlam ve sağlıklı cloudmining sitelerinden biri. sha-256 donanımı ile kazım yaptığınızda yatırdığınız parayı 3 ay içerisinde çıkartabiliyor. sözleşmeleri önceden sınırsız olmasına rağmen şu an 1 yıllık sözleşme yapıyorlar. elektrik ve bakım fee leri oldukça düşük.

bakiyeniz 0.001 btc ye ulaştığında cüzdanınıza transfer edebiliyorsunuz. yada bakiyenizdeki btc ile hashpower satın alabiliyorsunuz.

yatırım tavisyesi değildir.

minergate

ister cloud mining ister self mining yapabileceğiniz güzel bir sistem. smart mining ile exchange rate i en iyi olan altcoinleri mine layip sizin için btc olarak tutabilen bir yapısı var.

kısaca değerlendirmek gerekirse self mining için evde kullandığınız bilgisayar sistemine bağlı olarak haftada 0.05067 monero kazabilirsiniz.(kendi sistemim toplam 470h/s ile kazım yapıyor.) buda elektrik masraflarınıda kattiginizda şuan güncel monero kurunu dikkate alarak (178 dollar) haftalık 25tl civari bir kazanç gösteriyor.

not: elektrik kullanımı bilgisayarınızın power supply gücü ve donanıma göre değişiklik gösterebilir.

yatırım tavsiyesi değildir.

hearthstone

blizzard'in deck strateji oyunu. world of warcraft içerisindeki karakterlerden oluşan kartlar ile oynanır. oynayabilmek için battle.net hesabının olması yeterlidir ilk etapda ekstra ücret talep etmiyorlar. oyun içindeki story ler ve genişletmeler ücrete tabii. ek olarak ücret veya quest yaparak ve pvp de win ile kazandığınız in game gold ile deck satın alabiliyorsunuz.

her hafta yeni kurallarla gelen tavern brawl oyunun en zevkli bölümü.tanım: şu ana kadarki piyasadaki en güzel strateji deck oyunu.

bitcoin

kimisi balina oynadı diyor kimisi keriz silkelemesi..

aslında ikiside doğru ancak asıl olan şey 15 gündür beklenen düzeltmeydi. ancak son zamanlardaki boğa pazarı görüntüsüne kapılan bir grup panik satışlarına başladı ve ciddi bir rakam piyasadan çekildi. buda düzeltmenin devam edeceği anlamına geliyor.

yani bir yada iki pazar ayı pazarı geçirecez sonra kademeli olarak 10.5k - 11k civarından yeni rekorlar kırmaya başlayacaktır.

yatırım tavsiyesi değildir.

koineks.com

sloganı güvenilir kripto para borsası olan yerli btc ve altcoin borsası. eth neyse ama ltc, dash, doge için tr de sınırlı sayıdaki borsadan biri. transfer ve komisyon ücretleri ilk zamanlarda oldukça uygundu ancak şu sıralar diğer borsalardan ahım şahım bir farkı yok.
  • /
  • 2
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 12

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler