academix

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 18.11.2017 18:06

Puan: 6 - Rütbe:

1 yıl önce kayıt oldu - 1.Nesil Yazar

Henüz bio girmemiş.

Ödemelerle ilgili önemli güncelleme!

windows phone

androidin vasatlığından kurtulup tercih etmiştim zamanında. pişman mıyım?: hayır. gayet kullanışlı, geçişleri güçlü, yer yer problemleri olan ama iyileştirilen bir sistemdi. daha güzel yerlerde olmayı hakediyordu ama marketing önemli arkadaşlar.

bitaksi

gelenekselci ve nostaljicilerin köpürdüğü ancak değişen dünyada güvenliği birinci sıraya koyan toplumun kullanması gereken ve hatta gelenekselcilerin de dönüşmesini zorunlu kılan uygulama.

tesla

spacex firmasının adının duyulmasına vesile olan firma. bir ara form, deney merkezi gibi. geleceğin dünyasının protitipini çizerken spacex için de alt yapı oluşturuyor. yaptıkları ve yapacakları ile sürdürülebilirliğin tanımını ortaya koymuş, altını doldurmuş günümüz karboncu firmaların da pimini çekmiş firma. alkışlıyoruz.

getir.com

getir de getirelim: sloganın akılda kalıcılığı netliği ve mesajı ulaştırmasıyla takdir ettiğim uygulama. hızı ve çeşitliliği de tartışılamaz. aynı zamanda kullanıcılara çeşit ekle seçeneğinin olması şirket-müşteri ilişkisinin de dönüşümünü gösteriyor.

msn messenger

msn messenger: nostaljinin dönüşümü. teknoloji çağında doğmayan x kuşağının nostalji algısı radyo iken y kuşağının msn. bu y ve z kuşakları arasındaki farkın bariz örneğidir. teknolojinin gelişmesi ve yayılması durumun sadece nesnelerinin(radyo, msn vb.) değiştiğini gösteriyor.

letgo

alış-veriş reklamlardaki kadar kolay gerçekleşmiyor. ölücüler ve pazarlık bilmezler nedeniyle kullanmayı bıraktığım uygulama. anı: alıcı şu gün geleceğim dedi ve ben de ilanı kaldırdım, oysa alıcıdan bir daha haber yok. bu durum kişisel gibi görünebilir ancak kontrol mekanizmasının sağlanmaması uygulamanın işlevsel olmadığını gösteriyor.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 6

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler