upcoin.com

yeni bir borsaymış az önce üye oldum girenlere trade feeler için 500 usd vereceklerini iddaa etmekteler, yatırım tavsiyesi değildir ama araştırıp girmek isterseniz bir bakın derim, twitterdan iyice bi bakının önce tabii ki, refli link vermek yasak olduğu için vermeyeceğim zira kurallara uyan bir mimarım ama derseniz ki ben yine de aliim abi senin linki, özel mesajdan iletirim.
ileride binance'ın rakibi olması beklediğim site. site şubat ayına kadar üyelik topluyor. sonrasında yapılacak işlemlerde komisyonu üzerinden çekmek için kullanıcılara 500$ lık bir hediye veriyor. bedava coin vermektense komisyonu vermiş olduğu bu bonustan çekmesi gayet mantıklı.
bu borsada 1000 den fazla coin olacağı söylenmekte. siteye üye olur olmaz size 2 adet soru soruyorlar. birincisi daha öcne kripto paralarla ilgili bir tecrübeniz oldu mu?diğer soru da bulunduğunuz ülke neresi? sonrasında hesabınız aktive ediyorlar ve 500$ ı ileriki exchange işlemlerinde kullanmak üzere hesabınıza yatırıyorlar. referans programınının detayına gelirsek;
referans bağlantısıyla en az 50 aktif kullanıcı getiren ilk 200 kullanıcı, bu tür kullanıcılar tarafından üretilen tüm ücretlerin% 50'sini alacaktır.

referans bağlantısıyla en az 30 aktif kullanıcı getiren önümüzdeki 200 kullanıcı, bu tür kullanıcılar tarafından üretilen tüm ücretlerin% 30'unu alacak.

referans bağlantısıyla en az 10 aktif kullanıcı getiren 1000 kullanıcı, bu tür kullanıcılar tarafından üretilen tüm ücretlerin% 20'sini alacak.

son olarak bilgisayar başına yalnızca 1 kullanıcıya izin vermektedirler.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler