ufo

elektrikli ısıtıcısı markası. alanında öncü bir ürün. elektrik sarfiyatı biraz fazla ama yaptığı is ve verdigi performans göz önüne alındığında kabul edilebilir bir harcama kannatimce
ilk çıktığında, ki öyle çok da eski bir çıkış tarihi yoktur, çok yoğun reklam kampanyalarıyla yüksek satış oranları ve isim bilinirliği yakalayan firma. kısa süre içinde jenerik isim olmayı da başarmışlardır böylece. ismini vurgulayarak, sıradan bir elektrikli ısıtıcıdan farklı olduğunu, uzay teknolojisine sahip olduğunu bilinçaltlarına yerleştirmiştir aynı zamanda. gelin görün ki bildiğimiz elektrikli ısıtıcıdır bu. ne eksik, ne fazla.

ters köşe yapıp vantilatör de üreten bir firmadır bu arada. vantilatörleri ısıtıcıları kadar düz değildir, orijinal tasarıma ve fonksiyonlara sahip ürünleri vardır.
elektrikli soba da diyebiliriz performansı gerçekten yeterli ama elektrik canavarı ,fatura kabartıcı etkisi yüzünden mecbur olunmadan kullanılması tavsiye edilmez gidiniz efenim kömür kullanınız daha iyidir
elektrikli ısıtıcı deyince ülkemizde belirli bir kaliteye ulaşmış marka. bu kurumsal imajı oluşturabilmek için reklam ve pazarlama faaliyetlerini iyi yönetimlerini düşünüyorum. ürünler fiyat performans olarak biraz tuzlu gelebilir. vantilatörlerini deneme fırsatım olmadı ama ısıtıcılar beni tatmin etti.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler