udemy

bu sitenin kurucu malatya/kürecikli arkadaşın hikayesini dinlemenizi tavsiye ederim.
adam türkiye'de aynı siteyi açıyor 4 sene uğraşıyor, bakıyor ilerleme yok ekibini dağıtıp amerika'ya yerleşiyor. tekrar siteyi açıyor ve bugün 500 milyon dolarlık bir şirket oluyor. eminim çok kilometre taşı katetti. yapmak istediği şeyi yaparak başarılı olmuş. tabi fikirde önemli eğer ekmek kutusuna led ışık takma projesinden daha tutarlı fikirleriniz varsa yapın. yapamıyorsanız yardım isteyin.
lynda ile birlikte en sevdiğim uzaktan eğitim platformu. öğrenmek istediğiniz her ne ise illa ki birilerinin hazırladığı bir kurs mevcuttur. şu ana kadar 4 tane kurs tamamladım. bir kursa başlamadan önce muhakkak ki yorumların ince ince okunması faydalıdır zira çok başarılı harika gibi görünen bazı dersler var ki içeriği tamamen saman çıkabiliyor. genel olarak içerik kalitesi başarılı yine de.
elearning üzerine hizmet veren, oldukça geniş bir kurs yelpazesine sahip internet sitesi. yoga kurslarından programcılığa 55000in üzerinde kurs sunuyor size. kursları bitirince sertifika da veriyor. bazı kurslar özel tekliflerle geliyor: eğitmenle birebir iletişim şansı ve ek materyaller gibi.
ücretli ve ücretsiz sertifikalı eğitimler sunan bir online eğitim platformu. ister 15 dakikalık ister 20 saatlik kurs videoları bulabiliyorsunuz. yolda giderken telefondan bile açıp bir eğitim tamamlayabilirsiniz. herhangi bir kursa gidip hem vakit hem çok fazla para harcamaktansa size uygun zamanda dilediğiniz konuda eğitim alabilmek çok pratik bir platform.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler