turkcell tv plus

3 Entry Daha
turkcell superonline fiber kullandığım için arayıp "ücretsiz tv+ veriyoruz" dediler, " e tamam ücretsizse gelin takın, bağlayın" diyip aldım.

sırf belgesel kanalları için alınabilir bir ürün. size verdiği cihaz ufak tefek, fazla yer tutmayan güzel bir kutu. kumandasının bir tarafı klasik kumanda iken arka yüzü bildiğiniz klavye. henüz klavyeyi efektif olarak kullanabileceğiniz pek bi olayı yok ama geleceğe yatırım olarak düşünmüş olabilirler.

kotadan falan yemiyor. internetinizden ayrı bir ip üzerinden çalışıyor ( fiber versiyonu böyle. diğerlerini bilemiyorum ).

canlı yayını durdurma, geri sarma vs. özellikleri mevcut. bunun yanında ücretli veya ücretsiz film izleme seçenekleri de mevcut. ama kayda değer bir film arşivinin olduğunu söyleyemem. çoğu düşük kaliteli filmler ve çok sınırlı sayıda.

size verdikleri kutuyu sözleşmeniz bittiğinde geri alacaklarından aman diyim başına bir şey gelmemesine dikkat edin. hdmi kablosuna kadar her şeyi toplayıp götürüyorlar ( eski aboneliği iptal edip yenisini alırken yaşamıştım ).

kaliteli belgesel izliyim, yanında 3-5 de filme / diziye bakarım diyorsanız alabilirsiniz ancak bir digiturk veya dsmart gibi kanal zenginliği beklemeyin. görüntü kalitesi vs. konusunda ise ben fiber kullandığım için ( 50mbit ) bir sorun yaşamadım. diğer hızlarda veya bağlantı türlerinde nasıl davranır bilemiyorum.
1 Entry Daha

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler