turkcell superonline

tukcell'ın evlere fiber optik internet altyapısı getirmek için superonline firmasını satın alması ile kurulmuş şirket. gerçekten de evlerin girişlerine kadar fiber getirmiştir ama eve yine binadan cat kablo çıkmaktadır. 100 mbit'e kadar eskiden internet hızı sunabilirdi şimdi daha fazlası da var sanırım ama ben şahsen memnun değildim.
kampanyalı fiyat adı altında iki sene taahhüt ile sundukları hizmetin süresi dolunca faturaları ikiye katlayarak yeniden taahhüt yapmaya zorlayan internet hizmet sağlayıcısı. faturamdan memnunum dedikçe olur olmadık zamanda arayan bir müşteri hizmetleri vardır. taahhüt istemiyorum dediğimde üstüne bir de trip atar o şen sesli temsilciler. bir he desem çok sevinecekler biliyorum ama yapmayacağım.
bir buçuk yıldır sorunsuz kullanıyordum. evimizi yeni taşıdığımız için hattı da taşıtmak durumunda kaldık ve 7 iş günü içinde gelip internet bağlantısını yapacaklarının sözünü verdiler ve yapamadılar. aradan 17 gün geçtikten sonra internetimizi bağladıkları için 3 ay boyunca ücretsiz internet kullanım hakkı tanıdılar. tabii bu durum interneti kapatmak istiyoruz deyince oldu ama yine de mağdur ettikleri için özür adına böyle bir şey yapmaları müşteriyi odaklı çalıştıklarına işarettir. internet hızından gayet memnunuz ama servisleri eh işte.
adil kullanım hakkının ne ara dolduğuna anlam veremediğim internet sağlayıcı firma. üstelik adil kullanım hakkının dolmasından sonra verdikleri internet hızı inanılmaz derecede düşüktür. öyle ki gün içindeki yoğunluk da üzerine eklenince bazen bir internet haber sitesini bile açmanız mümkün olmayabilmektedir.

yıllarca türk telekom müşterisi olmuş ve lüzumsuz hat kouklukları, sözleşme süresinin bittiğine dair haber vermeyerek yüklü fatura ödetmeleri ve nihayet her sözleşmede bir devamlılık olmadan yeni tuhaf fatura maliyetleri sunmalarıyla turkcell superonline'dan kat kat memnun olduğumu belirtirim.
türktelekom, uydunet ile birlikte lider internet sağlayıcılarından biri. türkiyedeki en iyi internet sağlayıcısı olarak gösterilmektedir ancak fiyatları yüksektir. turkcell in superonline şirketini satın almasıyla turkcell superonline adını almıştır.
çok para az yada hiç internet mottosuyla çalışan bir hizmet sağlayıcısı. şu zamana kadar firmaya ödediğim parayla kendi şirketimi kurabilirdim belki de. birkaç kez taşındım, defalarca eve ekip geldi, modem değişti vs fakat yinede ne hız nede kesinsitiz internet sunamadılar. tek adreste olsaydım konumum yüzünden derdim fakat 4 farklı adreste aynı problemleri yaşadım halen de yaşıyorum adam akıllı bir sağlayıcı çıksa da kurtulsak.
her gün sayıp sövdüğüm internet sağlayıcısı firma, çalışanları tam bir dolandırıcı internet bağlattıktan sonra kapıma gelip turkcell tv plusu tanıttılar abi 3 ay ücretsiz sonrasında iptal edebilirsiniz şöyle böyle anlattılar bana ben istemediğimi söyledim kotamız var pirim kazanacaz sizin cebinizden zaten bir ücret çıkmayacak 3 ay sonrada istediğiniz gibi iptal ettirirsiniz dediler iyi madem ver o zaman dedim kağıdı imzaladık meğerse taahhütnameye imza atmışız haberimiz yok iyi niyetimizden kandırdılar bizi aradan bir ay geçti ilk faturada tv plusun ücreti yansıdı aradım müşteri hizmetlerini anlattım durumu, umurlarında bile olmadı.

bunların yanı sıra internet hızı leş gibi dört beş kere modemimi değiştirdiler teknik ekip geldi ama bir çözüme ulaşamadık (kullandığım paket 50 mbit internet hızı ve 150 gb akk)

böyle adi firmalara itimadım yok artık, taahhütname bittiği gün bir daha muhattap olmayacam bunlarla.
100 mb' a kadar bireysel kullanıcılar için hız sağlayan turkcell alt yapısı ,kurumsal firmalar içinse bu hız 1gb'e kadar çıkıyor ,avrupayı yakalamış hatta geçmiş nadir başarılarımızdan biridir muhteşemdir ama pahalıdır da ama parasını haketmektedir de
kullandığım ama aynı zamanda memnun olmadığım internet sağlayıcısı.
malesefki türkiyenin en hızlı interneti olmasına rağmen bu bile kötü arkadaşlar. dünya kadar para verirsiniş minimum mb isteyen oyunda bile ping sorunu yaratır. size vaat ettikleri mb hızına asla ulaşamazsınız.
tek olumlu yanı inndirmeleri gerçekten ççok hızlı.
yıllarca kullandım memnundum sonra taşınmam gerekti 1 ay yeni eve baglayamadılar kapatıp ttnet'e geçtim ertesi gün açıldı. başkalarının da aynı tecrubeyi yaşadıgını goruyorum şuan bu konuda başarısız olmaları üzücü
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler