turkcell faturalı hat

verdigin paranin karsiligini almak demektir. ornek olarak faturasiz iken 40 liraya alabildigin 750 dk 1000 sms 2gb internet paketini turkcell faturali da 1000 dk 1000sms 10gb internete denk gelmektedir. basit bir hesap ile kara gecebilirsiniz.
turkcell faturasız hatlarda 500 dakika, 1000 sms ve 2 gb internet 19 tl. bence çok fazla telefon kullanmayan kişiler için bu tarife de çok güzel. hem süpriz fatura derdi de yok. ayrıca 20 tl ve üzeri yüklediğinde 20 tl de turkcell veriyor. hepsini topladığında çok güzel bir fiyat çıkıyor ortaya. ve tabiki türkcell kalitesi...
yanılmıyorsam 2004'ten bugüne aralıklı olsa da çoğunlukla bir turkcell kullanıcısıyım. sözde sabit faturalı hatlarını kullanmaya başladığım son üç yılda kaç kez o sabit fiyatı ödediğimi saysam bir elin parmaklarını geçmez sanırım. niye peşine düşmüyorsun baksana faturana diyeceksiniz. bakıyorum. o aşım bu aşım bir şekilde tutturuyorlar o tutarı. hat açma ücreti var misal en sevdiğim! ben unutkan bir insanım. otomatik ödeme talimatına da turkcell'i koymak istemiyorum çünkü güvenmiyorum.gerektiğinde faturaya parayı ödedikten sonra itiraz etmek yerine ödemeden itiraz etmeyi tercih ediyorum özellikle. bu sebeple de arada ödemeyi unuttuğum oluyor. eskiden şu tarihe kadar ödemezseniz hattınız kapanacak derlerdi. şimdi bir mesaj geliyor ve ardından zıbam diye hat kapanıyor. bir sonraki ayın faturasında nurtopu gibi bir 14 lira. gün içerisinde kendileri de promosyon vs mesajı attıkları için o mesaj arada kaynıyor gidiyor. ölür müsün bir hatırlatsan? ama yok! o hat açım ücreti alınacak. hattı elleriyle ilmik ilmik işleyip yeniden bağlayan insanların emeğine yazık değil mi? çünkü bunların hepsini sistem otomatik yapmıyor. özetle çareniz varsa başkasına gidin. hem turkcell nedir? nereye para verdikleri kimleri destekledikleri belli değilmiş gibi.
sırf çekim kalitesi yüksek diye turkcell kullanıyorum yoksa tamamen kazık samimiyetsiz bir operatör. turk telekom 19 liraya 8gb internet verirken 10 gb interneti 80 liraya satıyorlar. taahhütüm bitsin geri dönmemek üzere bırakacağım turkcelli. faturada kuruş kuruş geçirmeye bayılıyorlar, gerçekten takip etmeseniz her ay üzerinizden 10-20 kuruş kar ediyor, bu da kullanıcı sayısı ile çarptığınız zaman milyonlar demek.
kaliteli hizmet biraz tuzlu faturalar. diğer operatörlerle kıyaslayip onlar da şu kadar şu var fiyatı da şu kadar bunda ise oooo derseniz işin içinden çıkamazsınız. şu an 4.5 g teknolojisi olarak en hızlı hizmeti veren operator turkcell. özellikle doğuda diğer operatörlerin çekim kalitesi çok düşük buna bağlı olarak internet hizmetleri de öyle. istanbul'da bile türk telekom çekmiyor benim evimde doğru düzgün. o yüzden parayı veren düdüğü çalar arkadaşlar
eğer faturalı hat alınacaksa turkcell websitesinden ya da mobil uygulamaları üzerinden değil de herhangi bir turkcell şubesinden ya da turkcell paketleri sunan bir telefoncudan paket almakta fayda var. 5 yıllık kullanıcısı olarak hep boşluğuma ve dalgınlıgıma geldi mobil üzerinden yıllık sözleşmemi yeniledim ama benim 70 tl ödediğim paketin şubelerinde 40-50 tl lere sunulduğunu görünce çok sinir olmuştum. bir de o kadar müşteri aidiyeti diyorlar ama sizi kazıklamak için de onca takla atıyorlar. neyse şurada kontratımın bitmesine 3 ay kaldı bu defa ya vodafone'a geçeceğim ya da şubeden aynı tarife mi daha ucuza yenileteceğim.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler