turkcell dergilik

gnctrkcll üyesi olduğum için bunu bedavadan kullanabiliyorum. içinde yüzlerce dergi barındırıyor. wifi ile indirdikten sonra çevrimdışı okuyabiliyorsunuz. fakat anlamadığım bir nokta var içinde çok satan yüzlerce dergi var. bu dergilerin hepsini ücretsiz olarak okuyorum. bu adamlar parayı nerden kazanıyor? yazar arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim. tşk.
çeşitli gazete ve dergişleri mobil formatta rahatlıkla okuyabileceğiniz işlevsel bir format. keyifle indirdiğiniz gateze ve gazete eklerini okuyabilme imkanına bazen kamonya dahilinde ücretsiz faydalanabilirsiniz.

edit: rezalet bir aplikasyonu var. turkcell'in en kötü programı bu olsa gerek.
ayrica turkcell bu uygulamayi kullanmaniz icin paketinizdeki tarifenize ek internet paketini ucretsiz sunar. abonelik kredi karti vs islemlerini sevmeyen biri olarak ben bile cogu dergiyi buradan ucret odemeden kotamdan gitmeden abone olmadan okuyorum. arkaplanda nasil bir ucret politikasi var veya nereden kazaniyor henuz cozemedim ama guzel bir hizmet. belli ki wattpad'i arastirmislar.
turkcell kullanmayanlar için; uygulama appstore'dan ücretsiz olarak indirilebilir fakat bünyesindeki gazete ve dergilere aylık 16,99 tl abonelik ücreti ödenerek ulaşılabilmektedir. zengin bir yayın içeriğine sahip, bu haliyle takip ettiğiniz çok fazla sayıda dergi varsa hepsini baskı olarak almaktan daha uyguna gelmektedir. ayrıca abone olduktan sonra içeriğinin hepsini görebildiğiniz için, boş vaktinizde uygulama içinde öylesine dolaşırken; normalde takip etmediğiniz, büfeden satın alıp ücretini ödemediğiniz sürece muhtevasına da hakim olamayacağınız bir dergiyi tanımanıza, sevmenize de vesile olabilir.
turkcellin gizli kahramanlarindan biridir kendisi. cunku bir cok parayla alinan dergi burada guncel halde mevcut ve benim tarifemde dergilik bedava + 5 gb da sadece dergilik internetim vardi. sirf bu yuzden bile turkcelle gecilesi bir uygulama. super dergiler var icinde mens health gibi mesela her ay aldigim zevkle okudugum. chip var .. mizah dergileri , ev dergileri, kadin moda dergileri, seyahat dergileri , araba dergileri vs . bir cok alternatif mevcut. para ne kadar istiyorlar ayda bilmiyorum ama dergiyi indiririp otobuste ucakta falan okumak cok eglenceli oluyor. harika uygulama tek cumleyle !
abonelere sunduğu fırsatlar arasında görünce tanıştığım güzel turkcell uygulaması. henüz aktif olarak kullanmaya başlayamadım ama pek çok güncel dergiye cep telefonundan ücretsiz erişme imkanı çok güzel.

dergilere ek olarak gazeteler de mevcuttur. toplamda 350'den fazla yayın var. kaldığınız sayfaya ayraç ekleyebiliyor, beğendiğiniz sayfaları kesip saklayabiliyor, takip ettiğiniz yayının yeni sayısı geldiğinde otomatik olarak indirmesini sağlayabiliyorsunuz. bu ve pek çok nimetlerinden daha iyi faydalanabilmeyi umuyorum.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler