turk.net

taahhüt ve akn olmaması nedeniyle tercih ettiğim internet servis sağlayıcı. 1 aydır kullanıyorum şimdilik bir sıkıntı yaşamadım.
farklı bir firmayla taahhütümün devam etmesi nedeniyle kuzenime tavsiye ettiğim ancak verdiği (vermediği) hizmetle beni mahcup duruma düşüren iss. kuzenimin şikayetleri kronik türk.net problemleri: internet kesilir ilgilenmezler, hız düşer ilgilenmezler, sinyal gidip gelir ilgilenmezler vs. ücretsiz modem vermedikleri için modem parasına da yazık oldu. bunun dışında bazı müşterileri de hiç sorun yaşamıyormuş. sanırım biraz kumar oynamak oluyor bu firmaya abone olmak.
bir hata yaparak bağlantı için başvurduk bugün yarın geliyorlar diye diye 1 aya yakın süren baglanamama sorunu teknik hataları kendilerinde olmasini da belirtmelerine rağmen iptal sonucu 33 lira fatura yollayan saçma sapan bir sirket. ya hu kardeşim bağlantı yapamadiniz hizmet saglayamadiniz neyin parasini istiyorsunuz sorusuna telefon dışında hiç bir yetkilisi ile muhatap olmak mümkün değil telefonu sadece müşteri hizmetleri açıyor o da ben yetkili değilim diyor kapatıyor sadece abone yapmak üzerine kurulu olup hizmet sunma kısmı yok bir nevi saadet zinciri
bunlar ilk çıktıklarında da telefonla arayıp nedir ne yapıyoruz demiştim. sizin adresinize evrakları yolluyoruz imzalıyorsunuz ve bize tekrar kargo ile gönderiyorsunuz demişlerdi. onun yerine gelip kursanız sonra burada iken de imzalasak hat çalıştığını görünce dedim öyle olmuyor o işler dediler.

bir işin nasıl olup olmayacağını sizden mi öğreneceğim dedim. evde hat var mı yok mu modem kurulabilir mi kurulamaz mı siz buraya internet verebilir misiniz veremez misiniz boş port slot var mı yok mu daha ortada hiçbir bilgi yokken önce evrak imzalamak göndermek dahası kargoyu da bedavaya getirmek nedir dedim sustu kaldılar.

o zaman anladım ne nane olduğunu ve uzak durdum. ilk bir hafta şenliklerle akk uygulamıyor reklamı kutlandı herkes bir geçiyorum geçtim çok nefis diye diye sosyal medyayı hareketlendirdiler. bugün bakınca bu milletin en büyük sorununu çok net görüyorsunuz.

gelirsin eve modemini getirir hattı aktif edersin imzayı atarız karşılıklı faturamı yollarsın ben de öderim olur biter. kargoyu bedavaya getiren bir firma en fazla size dert getirir benden söylemesi ayık olun biraz.
yukarıdaki yazdıklarıma ek olarak bunun bir de küstüm oynamıyorum yani beğenmedim iptal ediyorum kısmını başvururken düşünün. daha ortada herhangi bir hizmet yokken size gönderilen bir kağıt parçasına imza atıyorsunuz da tekrar kargoluyorsunuz filan tamam da e beğenmediniz ayrılacaksınız o zaman ne olacak, eve gelip ay efendim olur mu öyle şey hemen sözleşmenizi iptal ediyoruz siz yorulmayın olmazsa olmuyor diyeceklerini filan düşünüyorsunuz heralde.

daha ilk başvuruda evrak gönderimi imza kargo işini müşteriye yükleyen bir firma iptal ederken başka neler yükler bunu hesap edin.
yakın zamanda kullanmaya başladığım iss. 1 haftaya kalmadan internet toptan gitti ve müşteri hizmetlerine dün destek kaydı bıraktım. sağolsunlar bu gün eve türk telekom ekibini göndermişler. maalesef modemim bozulmuş. modem ttnet in kampanya modemiydi ve ironik bir şekilde ttnet'i iptal edince bozuldu kendileri. şimdilerde modem bakıyorum. fark ettim ki iyimi.com'da bir modem başlığı bile yok. * açıkçası teknik destek konusunda kendilerinden memnunum.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler