tron

sergilediği saçma sapan grafik ve arkasında charlie lee nin ekibinin olduğu söylemleri tam bir dump pump tokeni olduğunu düşündürmekte. 0,04 usd den 15 tane almıştım bir ara baya yükseldi ama şimdi yine eski seviyelerinde.
toplamda 100 000 000 000 üretilmiş bir tokene nasıl oluyorda insanlar yatırım yapıyor anlamış değilim. sürekli aliexpress ile anlaşacağı söyleniyor ama bu konuda atılmış somut bir adım hala yok. yatırımı olan arkadaşların bu tokenden voltalitesi sebebiyle uzak durmalarını tavsiye ediyorum, sürekli manipule ediliyor 1 haftada 10 kat artıp artdından 4 kat düşebiliyor. dikkat etmek lazım.
şuraya kimse yazmamış ben yazayım bari.
tron'un vaad ettiği nedir?

tüm sosyal medya platformlarını birbirine bağlamak aracı kurumları ortadan kaldırarak üreticinin tüketiciden direk gelir elde etmesini sağlamaktır. bu noktada tüketici ucuza hizmet alacak üretici ise daha çok para kazanacak. örnek olarak youtube gösteriliyor youtube reklam gelirinin sadece %60'ını içerik üreticilerine dağıtıyor. facebook hiç birşey vermiyor. peki bu duruma sosyal medya patronları sessiz mi kalacak sizce? yani google yada facebook "al abi bizim sistemimizi batır zaten sen devrimci çok akıllı bir girişimcisin bizde dünkü çocuğuz" mu diyecek.

bu coinin kurucu efsanevi bir genç yatırımcı olarak tanıtılıyor. bu adam forbes'de nasıl haber olmuş?

forbes ücret karşılığında haber yapabiliyor. röportajı yapan muhabiride biraz beslerseniz sizi yeni jak ma olarak tanıtabilir. çok güzel reklamı yapıldı bu trx'in çok güzel şuan sürünüyor üstten alanlar halen yükselecek diyor yükselir yada düşebilir onun için bir şey diyemem fakat reklam etkisiyle bir anda patlama yaptığını söyleyebilirim.
günlerdir süren kısa vadeli dalgalanmalarını bugün 400 sato altına inerek tamamlayacak olan coin. bu gidişle mart ayında da en fazla yükseleceği 600-700 bandı olur, bu durum yine binlerce tron alıp ufak yükselişlerde satanlar için kaçırılmaz fırsat olacaktır.

şu haliyle 1-2 senelik hodl için hiç umut verici bir gidişatı yok.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler