tron

kısaltması trx olan ethereum tabanlı bir altcoin. son bir gün içerisinde 20000 dolar sınırına kadar yükselen bitcoin karşısında yüzde 60 değer kazandı. bu kazancı aşağıdaki sebeplerden daha da arttıracak gibi görünüyor, alın biraz kenarda dursun umarım kaybetmezsiniz.
-kurucusu justin sun, bu hafta içerisinde birkaç büyük partnerlik anlaşmaları yapacaklarını açıkladı.
-29 aralıkta exodus adını verdikleri kaynak kodlarını açıklayacaklar. aynı gün için sun, devrim niteliğinde akıllı bir kontrat açıklayacaklarını söyledi.
-10 ocak 2018'de ise %20 oranlarında coin yakımı planlıyorlar. coin burn olayları her zaman coinlerin değerinde olumlu bir etki yaratmıştır.
kendilerini ilk olarak 18 satoshiden aldığım sonrası 118 den sattığım alt coindir. tabi sonraları dayanamadım ve 108 den alıp hala elimde bekletttiğim coin. daha da yükselir diye düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir.
tron, küresel dijital eğlence endüstrisi için bir blok zinciri tabanlı açık kaynaklı bir protokoldür. son donem de bir hayli yükseliş göstermiş ve benim de bir mikat alıp köşede sakladigım altcoin aslında altcoin değil tokendir ve yatırımcısını uzun vadede mutlu edeceğini inanıyorum çünkü ocak itibari ile baya yükselişe gecicegi reddit gibi sayfalarda söylenmeye başlanmış.
an itibariyle 1k sat değerini geçti. şuan binance'de en çok yükselen coin. dünden bugüne %100 kazanç sağladı sağ olsun. yakin zamanda 1 dolara ulaşacağını umuyorum.
yatırımcısının yüzünü son birkaç gündür fazlasıyla güldürmüş olan kısaltması trx olan coindir. değerini 1 haftada neredeyse %500 arttırmıştır.
oyun platformları üzerine projeler yapan ve çeşitli firmalarla işbirliği imzalayan singapur merkezlidir. bu gidişle kısa süre içerisinde 1 dolar seviyesini geçecek gibi gözükmektedir.
bitcoin borsalarına hızlı giren bir altcoindir. ceos'su justin sun'a göre çin'in bitcoin'i olma iddaaları varmış. ripple gibi yüksek coin adedine rağmen açıkladığı anlaşmalar ile inanılmaz derece değer kazanmıştır.

coinmarketcap.com'da ilk 6'ya girmeyi başarmış olan bir altcoindir. 2018 ilk aylarında mevcut supply'dan coin burn olaylarıda vardır. en son olarakta trondogs oyunu açıklaması fiyata etki etmiştir.

tron 2018 yılında adından çokça söz ettireceğe benziyor. tron ile alakalı türkçe haberlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://siberekonomi.com/tron-trx-game-com-ile-anlasti/
https://siberekonomi.com/tron-trx-kripto-kopekler-geliyor/
https://siberekonomi.com/obike-ile-bisiklet-sur-tron-coin-kazan/
cumartesi sabahı saat 05:00 sıralarında açıklanacak büyük yatırım ortaklığı ile pump yapması muhtemel coin. alın, aldırın efendim..
yaptığı hoş çıkışlarla gönlümün efendisi olmuş coindir.

çok ufaktan başlayıp aşırı yükselmesi zaten olağandı. hele ki bu kadar coin modası olan bir dönemde. ama buradan sonra sağlam bir çıkış yapacak daha sonrasında geleceğe dönük olarak tercih edilecek coindir. herkesin beklediği şu son çıkışı da yapsın da sallayıp başka coinlere geçelim. yatırım tavsiyesi değildir.
coin değildir, önce onu düzeltelim. bu bir erc20 tabanlı token. token'lara hiçbir zaman fazla bel bağlamayın. bunların çoğu zaten üretenlerdedir ve hiçbir maliyeti yoktur. tron coin ise gelecekle ilgili hiçbir şey ifade etmeyen; zaman zaman pump ve dump yiyen bir token. alın satın ama hodl tavsiye etmem kendime.
tron’daki fiyat artışı, büyük şirketlerin tron’un platformunu kullanmaya başliyacagi haberleriyle başladı.kurucusu justin sun 2 ve 4 ocakta iki tane tweet attı.bu tweetlerden sonra 0,85 dolar seviyesini gördü.su an tekrar 0.08 dolar seviyelerine düştü.aslinda bana büyük bir alım fırsatı gibi görünüyor ama spekülasyonla yükselen bir coin olduğu için çokta guvenemiyorum.umarim ilerde başını taşlara vurmam.ytd.
  • /
  • 2

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler