trivia crack

facebook'ta ve telefonda oynanabilen bir genel kültür oyunu.tek eleştireceğim yanı devamlı reklamlara boğmasıdır,onun dışında her oynadığımda bilmediğim bir şeyler öğrendiğim için ve öğrenmeyi sevdiğim için bu uygulama hoşuma gidiyor.eğer hem eğlenmek hem de öğrenmek istiyorsanız sizler de bu uygulamayı sevebilirsiniz.facebook'taki birçok gereksiz oyun yerine bunu oynayın derim,tabii ki tercih sizin.
türk milleti olarak diğer milletlerden biraz daha fazla iddaa'ya yatkın olmamız.soru sayısı oldukça geniş ve kaliteli olan uygulama mobil cihazlarda en çok oynanan bilgi yarışmasıdır. 6 grubun her biri bilim, eğlence, sanat, coğrafya, spor ve tarih bu konularla karakterlere sahiptir ve oyun tüm bu 6 grubu elde ederek kazanılır. tutulmasının en büyük nedeni arkadaşlarına meydan okumaktır.
furya haline geldigi zamanlar resmen oynamayani dovuyorlardi. sonra ne olduysa birden patir patir herkes birakmaya basladi ayni anda mi sikildik noldu oyundan ? guzel orjinal sorular vardi arkadaslarla rekabet edebilmek boyle bir alanda , sosyal cevrenizde populer olmak veya gerizekali mi acaba bu denilmesi guzel seylerdi. tesekkurler trivia crack hayatimiza bir donem renk kattin. acun bey gibi konustum.
tam bir vakit öldürme oyunu, bilgi oyunu densede sürekli kendini tekrarlayan sorularla bilgi yarışması olma amacını yitirmiştir. oyuna sürekli girip soruları ezberleyebilirsiniz o kadar kısıtlı ki soru haznesi bir yarışmada daha önce sorulan en kötü 5 soru geliyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler