trezor

cüzdanın temel amacı, kullanıcı özel anahtarlarını güvenli bir ortamda saklamak ve istenildiğinde hızlı bir şekilde kullanama hazır hale getirmektir. piyasada buna benzer bir çok donanımsal bitcoin cüzdanı bulunmasına rağmen, trezor şu ana kadar küresel olarak en çok satılan ve en az şikayet alan bitcoin cüzdanı.

bu zamana kadar yapılan kullanıcı yorumları ve kripto para ekosistemine yaptığı etkiyle trezor şimdiden oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip. her türlü kötü girişime karşı önlem alan ve hatta kullanılan bilgisayarların anti-virüs programlarıyla korunmadığı durumlarda bile güvenlikten ödün vermeyen trezor, şu anda ücretsiz kargo dünyanın dört bir tarafına gönderiliyor.

trezor’un başka bir özelliği de kullanımının oldukça kolay olması. trezor kullanabilmek için kripto uzmanı olmaya gerek yok, isteyen herkes kolayca kurulum yapıp cihazı kullanabilir, ve cihaz windows, os x and linux işletim sistemleri üzerinde çalışabilir.
cüzdanlarımı güvende tutmak için illa ki bir donanım almalıyım diye bana sordurtan eğer alacak olursam güven veren bir donanımsal cüzdan firması. ne şekilde hangi kalitede ürettiğini bilmediğim bir usb içerisinde cüzdan tutmaktansa kendime ait bir usb içerisinde tutar her iki ayda bir usb'i yenilerim daha güvenli olur diye düşünüyorum. yine de alacak olam ledger yerine trezor alırdım.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler