torque

(bkz:obd2) cihazını aracınıza bağlandıktan sonra bluetooth üzerinden cihaza baglanarak araç hakkında detaylı bilgi alıp arıza lambası söndürmeden tüm fonksiyonlara erişim imkanı veren uygulama. tabiki klon cihazlar her araca baglanamiyor ecu disconnect hatası alma ihtimali var, arabadan anlarım birazcık aracı hacklesem motor hız limitlerini degistirsem gibi birseyden zevk alanların kullanması gereken uygulama
pro versiyonunda çeşitli plug inler vasıtası ile inanılmaz işler yapabilen uygulama. mesela dashcam olarak kullanıp pistte attığınız turu hem videoya çekip hem obd üzerinden aldığı verileri gps verileriyle harmanlayı videoya gömebiliyor. hangi virajda ne kadar boost açılmış , ne kadar g kuvvetine maruz kalınmış gibi sayısız veriler görülebilmekte.

ücretsiz versiyonu bile çok fonksiyonel. misalen obd2 portuna sahip ama devir saati ve anlık tüketim göstermeyen bir araçta telefon tablet veya androidli multimedia ekrandan bu veriler izlenebilmekte. her yönüyle şahane bir uygulama. ancak bildiğim kadarı ile sadece temel hata kodlarını görüntüleyip silebilmekte. abs veya airbag hataları özel cihazlar gerektiriyor.

bir diğer güzelliği ucuz obd cihazlar dahi bayağı iş görüyor.

pahalı olmadığı için pro versiyonu alınabilir. hiç öyle apk koşturup virüs kapmaya gerek yok.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler