tlc

1972 yılında kurulan tlc, discovery communications'a ait bir abd kablo ve uydu televizyon kanalı. son dönemlerde evde izlediğim tek tv kanalı. programları kaliteli ve tam saatinde başlıyor.
ülkede en iyi ve kaliteli programların yayınlandığı televizyon kanalı. hiç kanal değiştirmeden 12 saat izleyebilirsin. özellikle art arda yayınlanan "ağır yaşamlar, sıkı dönüşüm, kayıp, içimdeki canavarlar, son alaskalılar, ağaç ev ustaları" gibi izlerken zamanın nasıl aktığını anlayamayacağınız programları vardır.
ingiliz kanalı olan tlc geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyetlerini gösteren cnbc-e ve e2 kanalarını satın alarak o kanalları hali hazırdaki isimlerine son vererek tlc çatısı adı altında faaliyetlerine devam ediyor. yine aynı cnbc-e kalitesini koruyarak çok iyi programlara imza atan kanal aynı zamanda globalde yer verdiği tv programlarını da yayın programına almıştır.
hiçbir zaman televizyon izlemeyen benim tek izlediğim tv kanalı olmayı başarmıştır. rast gele bir yerde gördüğüm pastacılar kralından sonra televizyonda tlc'yi aradım buldum ve artık onu izler oldum. doğaya kaçış programı çok çok güzel. temizlilik bağımlılıları programında insanlar nasıl o şekilde yaşıyor diye hayret ediyorum. ağır yaşamlar programında üzülüyorum. entrikanın olmadığı gerçek hayatın, yaşamın anlatıldığı tv kanalı bence muhteşem. reklamları gereksiz uzun değil ve hep zamanında başlıyor programlar. izleyiniz efenim.
dağ evleri
dev yaşamlar
geleceğin pastacısı
emlak savaşları
ağır yaşamlar izlediğim programlar arasında kesinlike kendine has içerikleri ve yapımlarıyla izleyiciyi kendine çekiyor.fakat sürekli içerik üretmenin sıkıntısı bi yerlerden sonra sanki yapaylaşıyor gibime geliyor.arada izlemek kesinlikle çok zevkli fakat sürekli izleyince sanki yapay bir evrene adım ediyormuş hissi veriyor.

tavsiye ederim kesinlikle.iyidir efendim
10 üzerinden 9(1 puan o gözlüklü doktora gidiyor)
hayatı için bknz https://onedio.com/haber/16-maddede-altin-stetoskoplu-guler-yuzlu-boyali-sacli-kilo-dusmani-dr-nowzaradan-793433
türkiye de e2 ve cnbc-e nin kapanması ile oluşan boşluğu kısmen doldurmaya çalışan kanal.cnbc-e nin ve e2 nin kaliteli dizi ve filmlerden oluşan yayın kalitesini tam tutturamasa da şu anda leş ana akım tv kanallarının yanında izlenebilir ender kanallardan.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler