this war of mine

hayatta kalma oyunları içerisinde belki de en güzeli. iyi demiyorum herkesin iyi için farklı kriterleri vardır ama bu oyun herkese güzel gelir. karakterlerinizi savaş atmosferi içerisinde hayatta tutmaya çalışıyorsunuz. duygusal tarafı oldukça ağır basan bir oyun. karakterlerinizin tüm psikolojik durumlarını takip edip hayata tutunmalarını sağlıyorsunuz. öyle ki her şey yolunda giderken savaşın ağırlığını kaldıramayıp intihar eden karakteriniz bile olabiliyor. steam'de yüzde 80 indirimle 6 tl'ye alabiliyorsunuz. android versiyonu ise 47 tl.
gerçekten temasıyla da detaylarıyla çok güzel bir oyun, eyvallah. çıktığı dönem için konuşursak yeni ve küçük bir polonyalı geliştirici şirketin, büyük emek vererek böylesi detaylı bir oyunu bağımsız olarak çıkarmasına saygım sonsuz. oyunun zaten tablet ve telefon gibi mobil aletlere uygun bir yapısı var, hem arayüzü hem de mekanikleri çok güzel oturuyor, buna da lafım yok. ama pc versiyonu 20 dolara satılan bir oyunun mobil versiyonunun 15 dolar olmasını ben normal bulamıyorum bir türlü. belki de eski kafayla baktığım için, bilmiyorum ama play store'da her gördüğümde sadece bu çekiyor dikkatimi.

bu sizin için bir sorun değilse entry'yi okumayı bitirir bitirmez alın oyunu.
hayatta kalma temalı 2 boyutlu bir oyun.

oyunla ilgili bir sınır vardır. enteresan bir sınır bu. oyunu 3 kez oynayamazsınız!!!

ilk oynadığınızda henüz hiçbir şeyi bilmediğiniz için zorlanıp erken kaybedersiniz. ancak ikinci oynadığınızda artık oyunun genel hatlarını çözmüş olmalısınız. haliyle ikinci oyunda yapabildikleriniz sizin gerçek kabiliyetinizi ortaya koyar. oyunu üçüncü kez oynamaya kalktığınız zaman artık birçok dinamiği bildiğiniz için oyun tekrar moduna girer. her şey az çok bellidir. ezber hareketler başlar.

kısacası bir oyunu defalarca oynamayı sevmeyen insanlar için 1 kez ölme hakkı var keyifle oynamak istiyorsa.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler