the north face

ünlü bir outdoor firması. sürekli olarak columbia ile karşılaştırılır. esrarengiz bir şekilde bu firmanın kurucusu dağda mahsur kalmış ve soğuktan donarak ölmüştür.
kaliforniya, abd menşeili bir firma. özellikle kış sporlarına yönelik sportif ürünler üretmesinin yanı sıra, rakiplerinin sağlam firmalar olmasına rağmen (en genel örneği columbia) kayda değer bir başarı grafiği bulunmaktadır. ürünlerinin pek de ucuz olmadığını belirtmek lazım, ancak değer mi? değer.
örneğin, 3 sezon önce almış olduğum kaz tüyü ağırlıklı bir montun henüz hiçbir surette vasfını yitirmemiş olması, kalitesini, su geçirmezliğini her fırsatta ispatlaması benim için fayda-zarar hesabı yaptığımda yeterli sonuç aldığımı düşündürmektedir. görünümüne önem verenler için: ciddi bir renk çeşidi de bulunmaktadır.
botları ,özellikle gore tex özellikli olanları çok kaliteli olan outdoor markası. ürünleri kesinlikle parasını hak eden ürünlerdir.
columbia, jack wolfsking gibi outdoor markaları arasında en çok öne çıkan markalardan biridir. özellikle resolve serisi montları ve goretex teknolojisiyle tasarlanmış spor ayakkabıları soğuk ve yağışlı hava koşullarında oldukça dayanıklıdır. ben şahsen goretex spor ayakkabılarını keşfettikten sonra kışın neredeyse bot kullanmaz oldum. ne su ne de soğuk hava geçiriyor. fiyatları tuzlu olmasına rağmen son kuruşuna kadar hak ediyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler