the elder scrolls v skyrim

benim gözümde oynaması iyi hoş olan fakat her zaman morrowind efsanesinin gölgesinde kalmaya mahkum olan oyundur kendileri. bilmiyorum belki modlarla falan bambaşka bir hal alıyordur. şikayetim şöyle: her şey sanki birbirine benziyor. seri üretim gibi. tabi oyun yine de efsane o konuda lafım yok.
bir taraftan hakkını vermek lazım. açık dünyada böyle bir oyun yapabilmek muazzam bir şey. ama umarım bir gün skyrim'in teknolojisi ile morrowind'in orjinalliğini, kendine haslığını, bu mekanlar ve questler seri imalat değil el yapımı havasını bir gün aynı potada eritebilecek bir oyun yapar bethesda, biz de oturup keyifle oynarız.
oblivion'dan sonra senaryo olarak çok tekrara düşen fakat yine de skill'ler ve dovakiin faktörüyle oynanabilirliği güzel oyundur. krallığın önünden at çalıp o at ile az dağlara tepelere tırmanmadım, zevkliydi benim için ama belli bir süre sonra sıkmaya başladı. ve bitirmeden oynamayı bıraktım.
üzerinden onca zaman geçmesine rağmen halen adından çokça söz ettirebilen oyun. bunda oyunla ilgili yapılan modların etkisi de tabi gözardı edilemez. eminim daha uzun süre de adı anılacaktır.
bethesda softworks tarafından yayımlanan serbest dünya tipi aksiyon rpg video oyunudur. oyun motoru havok phyisics olup single plater modu bulunmaktadır. sınıfı pegi+18 dir.
efsane oyun serisinin efsane oyunu. bakalım 6. oyunu nasıl olacak. üzerine baya bir şey koymaları gerek bana kalırsa. adamlar çıtayı sürekli yükseltiyor çünkü.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler