temple run

arkadaş işte mobil oyun budur. hem heyecanlı hem keyifli hem eğlendirici hem de geliştirici. ayrıca offline da oynanabiliyor ancak toplu taşımalarda sarsıntı sorunu nedeni ile biraz zor oynanabilir fakat bugüne kadar deneyimlediğim en güzel mobil oyun uygulamasından biridir.
en eski android oyunlardan biridir.sonu gelmeyen bir koşu oyunu.sürekli rekorunuzu yenilemek için çanalıyorsunuz.stres atmak için çok güzel bir oyun.maymunlar arkanızdan kovalıyor patika boyunca engeller çıkıyor yol ayrımları bir de..

basit ve eğlenceli bir oyun ama daha iyileri var şuan.biraz nostalji işi bir oyun artık bence
eski ve halada oynanan mobil oyundur.
herhalde ilk android model alanların hepsi bu oyunu indirmiştir. basit, offline ve kendinizle rekabet ediyoruz olmanızdan dolayı oyundan soğumuyorsunuz. mb boyutu olarak çokta bi yer kaplamıyo. kısacası güzel oyun.
hiç oynamayan insan kaldıysa oynasın tabii. güzel oyun, canlı grafikleriyle, yüksek temposuyla ve kolay oynanışıyla. ama çok eskidi genel mekanikleri itibarıyla.

bu oyunla birebir aynı mantığa sahip olan trafikte kaza yapmamaca oyunları vardı, hatırlarsınız. subway surfers'tır, minion rush'tır onlardan bahsetmiyorum bile, birebir kopyaydı onlar zaten de, bu trafik oyunları da yine aynı dönemlerde popüler olmuşlardı. aracımızı şeritten şeride kaydırarak trafikte slalom yaptırıyorduk. nasıl ki onların da ömrü doldu, aynı şekilde temple run'ın da ömrü doldu. artık match-3 oyunları moda.
bu arada hala bitmiş değil kendisi çok tutunca firma temple run 2 filmini çekti ancak ikinci versiyonu o kadar tutulmadı çünkü artık herkes hayvan gibi oyun yazıyor multi-user geliştiriyor google play kalabalıklaşıyordu. eğer bir multi-user hale getirseler ufak birkaç yenilik yine lider olurdu.
sadece koşup ve ekstra bonus özellikleri kullanıp arkanızdan gelen canavardan sonsuza kadar koşmaya çalışıp rekorunuzu geliştirmeye çalıştığınız bir mobil oyun tamam grafikleri bir mobil oyuna göre güzel fakat oyun çok stabil ayrıca eskidi
bana göre mobil oyunların kralı. dolmuşta aç oyna, sıra beklerken aç oyna. hırs yaptırıyor bir de insana. hiç sıkılmadan oynadığım az sayıda mobil oyundan biri.

bir güzel yanı da her yıl 2 farklı versiyon yayınlıyorlar. örneğin kış için ayrı, yaz için ayrı gibi. bu da grafiklerin değişmesini ve sizi sıkılmamanızı sağlıyor. developer ekibi gerçekten çalışıyor ve sürekli yeni content ekliyorlar. ayrıca oyun ücretsiz, daha ne olsun.
androidin ilk çıktığı yıllarda her android platforma yüklenen mobil oyundur.temel olarak sağa sola yukarı aşağıya kaydırarak altın topluyoruz.
bir zamanlar çok büyük oynanmalara sahipti android yeni olduğundan oyun optimizasyonu olan çok fazla oyun bulunmadığından iosla aynı olan oyun sadece bu vardı.

androidde o dönem kasma şişme yazılım hataları eksik olmazdı. ıos da ise onlarca tercih edilebilecek farklı oyun ve uygulama vardı.

ardından teknolojinin gelişmesi bileşenlerin daha çok hızlanmasıyla birlikte oyunların artması ve androiddeki stabilite artınca tercih sebebi olmaktan çıkmıştır.
hatta firma oyunu temple run 2 çıkararak güncellese şuan çocukların elindeki tabletlerde oynanmaktan ileri taşıyamamıştır.

dönemi için güzel uygulamaydı fakat miladını doldurmuştur.popülerliği azalmıştır.dönemi için güzel otobüste metroda sürekli oynanan bir oyundur.

kısacası güzeldi ama eskidi.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler