temizmama.com

son derece başarılı bir kurum. hızlı kargo ve taze mama sunmaları biz köpek sahipleri için büyük avantaj. sektördeki diğer köpek mama fiyatlarına oranla bonacibo mamaları çok uygundur. köpeğim için puppy lamb & rice ile başlayıp chicken & fish ile devam ettik sonrasında yetişkin mamalarını kullandık.

konserve mamaları da son derece başarılı, bizim kız iştahla tüketmekte ve yan ürün olarak süt kemikleri ve bisküvilerde bulunmakta gerçi bizim kız bisküvileri pek beğenmedi.

vesselam, biz memnunuz kendilerinden özellikle de tazelik konusundan. eğer bizim kız devam etmek isterse kendileriyle, biz de temizmama.com'u kullanmaya devam edeceğiz.
mamaları gerçekten sürekli taze(yeni üretilmiş) ancak kedi mamalarında ki tuz oranı çok yüksek ve mamaların kalitesi ne durumda belli değil bunlarla beraber kuru mamalar çabuk bozulan/bayatlayan şeyler değil, mamanın bir gün yahut bir hafta önce üretilmiş olması neredeyse hiçbir şeyi değiştirmiyor yani. eğer sokak hayvanlarına yada barınaklara verecekseniz eyvallah ancak kendi kedinize alıyorsanız kaliteli ve uygun fiyatlı birçok mama seçeneğiniz varken sağlıksız,yüksek tuzlu,vitamin-mineral yönünden eksik mamaları tercih etmeyin.
turkiye’de isini en iyi yapan e-ticaret sitelerinden birisi. her ne kadar fiyatlarina zam yapmis olsalar da her ay 15 kilogramlik kedi mamasindan alip, sokaktaki kedi dostlarimiza dagitirim.

icindekilere baktigimda da icinde hamsi unu, tavuk gibi protein kaynaklari oldugunu gordum. vitamin tablosuna bakip bir veteriner arkadasima sordugumda da besleyici oldugunu soyledi bana.

ozetle sokaktaki kediler icin alin, verin.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler