technopat

bilgisayar donanımından harici programlara,cep telefonundan kulaklıklara kulaklıklardan oyunlara kadar birçok konuda bizlere bilgiler sunan,kaliteli içerik oluşturan youtube kanalı.
aynı zamanda technopat.net diye internet siteleri de vardır,internet sitesinin bir de forumu vardır,forumunda aklınızı kurcalayan herhangi bir konuda sorularınızı sorabilirsiniz.site editörleri ve moderetörler dahil,sorularınızı anında cevaplıyorlar. (türkçe harflerin doğru kullanılmamasına kıl oluyorlar,benden söylemesi)
technopat sosyal olarak isimlendirdikleri rahatsız edici forumu olan sitedir. görgüsüz ve kaba adminleri seviyesiz cevap verir yardım isteyenlere. zaman kaybetmeye gerek yok, forumunu kullanmanızı tavsiye etmem.
level'ın ilk yazarı, bir dönem gençliğinin efsanelerinden olan berker güngör tarafından kurulan teknoloji sitesi. ekibinde yine level'da yazmış başka kişiler de var. forumu da varmış ama insanların yıllardır şikayetçi olduğu bir ortamdır. teknoloji sitelerine pek girmeyen bir insan olarak retro muhabbetleri temalı videoları arada dinlenir diyorum.
piyasada incelemedik ekran kartı bırakmayan, izlenme oranları ve abone sayısı yüksek bir youtube kanalı/web sitesidir. recep baltaş ve ali bilgili insanlardır, bunu kabul ediyorum ancak ürünlerin olumsuz yönlerini bir teknoseyir kadar anlatmıyorlar.
kesinlikle tavsiye etmediğim dandik bir forumdur. adminleri ve üyeleri çok bilmiştir. teknolojinin t'sinden anlamazlar. saçma sapan forum kuralları vardır.
videolarında ne kadar eğlenceli olsalarda forumda tam anlamıyla dayakçı ilkokul öğretmenleri gibiler. videolarında çok şey öğreniyoruz, yaptıkları haberleri de beğeniyoruz, sitenin tasarımı da güzel. ayrıca videoların atındaki sorularında bazılarına cevap veriyorlar gerçekten. ama forumda bir garipler. bu açıdan çok eleştiriliyorlar zaten.
sahibi ve genel müdürü muhammet berker güngör dür. bir güngör yayıncılık yayını olup teknoloji haberleri makaleleri inceleme ve videoları yayınlamaktadırlar.

https://www.technopat.net/

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler