teamviewer

farklı bir bilgisayardan diğer bir bilgisayara bağlanarak işlemlerinizi yapabileceğiniz bir program.bilgisayardan bilgisayara bağlanmanın yanı sıra,bilgisayardan telefona,telefondan bilgisayara bağlanma imkanları da verir.
bir aralar dışarda olduğumda elde yapmam gereken işler vardı ve bu program sayesinde telefonumdan bilgisayarıma bağlanıp işlemlerimi gerçekleştirdim.bilgisayarın açık olması yetiyo,teamviewer arka planda çalışıyor ve siz ne zaman bağlansanız işleminizi gerçekleştirirebiliyorsunuz.çok yararlı bir programdır.
quicksupport isimli şahane bir özelliği de vardır. bilgisayarına bağlanılacak kişiyseniz hiçbir kurulum yapmadan, tek bir exe dosyasını açarak iletişimi sağlayabilirsiniz. hızlı ve pratik bir çözüm. uzaktan yardımı alacak kişi bilgisayarlardan pek anlamıyorsa hayat kurtarır aynı zamanda.
bunu lisedeyken kullanıyorduk biz. telefonumuza indirdiğimiz uygulama ile akıllı tahtayı ders varken dondurabiliyorduk. hoca fişi çekmeden çözüm bulamıyordu. he sonra ne mi oldu? 3 sene önce üniversite sınavından iyi bir puan yapmama rağmen diploma notum dolayısıyla çakıldım. hahaha.
genellikle arkadaşlarımın kuramadığı setup dosyaları, kayıt olamadıkları siteler için bu programı kullanmışımdır. masaüstünde ve klasörlerde gezinirken kasma yaşatmamaktadır ama internet sekmelerine geçince karşı bilgisayarı kontrol etmek zorlaşır.
önünüze gelene açmamanız gereken uygulamadır. kesinlikle tanıdıklarınıza bir yardıma ihtiyacınız olduğunda açınız. karşı tarafın sizin bilgisayarınızda işlem yapmasını sağlar.
evdeki bilgisayarınızda işiniz varsa ve siz evde değilseniz ihtiyacınız olan program. yada bir tanıdığınız bilgisayarda birşeyleri anlamıyor ve anlatsanız da yapamıyor yine sizi kurtaracak olan program bu. eğer sadece karşıdaki bilgisayarın ekranını görmek istiyorsanız skype ekran paylaşımı vs kullanabilirsiniz ancak karşıdaki bilgisayarı yönlendirmeniz de gerekiyorsa teamviewer çok iyi iş yapıyor.
sadece bilgisayarlardan değil, tablet ve cep telefonlarından da bilgisayarlara erişim imkanı sunan, bu sayede her yere bilgisayar taşıma derdinden sizi bir nebze daha kurtaran bir yazılımdır. özellikle ücretsiz sürümü ile böylesine kaliteli ve güzel işler yapabiliyor olmak adeta bir lütuftur. böylesine kaliteli bir uygulamanın ücretsiz olarak bu kadar çok imkan sunması, bazı yamyam yazılımcılara daha doğrusu yamyam şirketlere örnek olsa keşke.
kullanın efendim. kullandırın.
telefondan yapamayıp bilgisayardan yapmak zorunda kaldığım şeylerde eğer bilgisayardan uzakta isem kullandığım uygulama. telefondan bilgisayara gayet başarılı bir uygulama sağ tık ve sol tıklara alışmak biraz vaktimi almıştı. bilgisayardan bilgisayara olan bağlantılarda ise bence açık ara en iyi uygulama. şuana kadar herhangi bir problemini görmedim.
kurumsal yapınızda hangi clientlara kurduğunuza dikkat etmeniz gereken uygulama. kolaylıkla suistimal edilebilir. bunun dışında qs olanı bu aralar çok iiimi görüyor
özellikle sizden uzakta yaşayan ve bilgisayar kullanmak konusunda çok yetenekli olmayan bir anneniz ya da sevgiliniz varsa hayat kurtaran uygulamadır. ben bir ara kendi ekranımdan daha çok sevgilimin ekranında yaşıyordum resmen.

ticari olanını parayla satıp bireysel kullanım için ücret talep etmemeleri de ayrıca şık bir hareket.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler