tango

aslında sevdiğim fazlaca kullandığım bir uygulama.. uzaktaki sevdiklerinle online oyun oynama keyfi çok harika.. ancak bazen aradığımda karşı taraf online olmasına rağmen aradığımı görememekte ona herhangi bir uygulama gitmemekte! bu durumu çözemedim hala.
mobil görüntülü konuşma uygulamalarının skype'tan sonra en çok bilineni. whatsapp özelliklerini geliştirmeden önce viber'ın da sadece telefon görüşmesi ve mesajlaşma özellikleri olmasından mütevellit en çok görüntülü konuşma için tercih edilen uygulama buydu. hala kullanılmakta fakat whatsapp dolayısıyla eski popülerliğini kaybetmiştir.
bugüne kadar kullandığım sohbet uygulamaları arasında aslında en güzeli bu uygulama diyebilirim. profil oluşturma, facebook gibi wall sunması ve ek özellikleri ile oldukça hoş bir kullanıma sahip ve görüşmeler daha kaliteli idi. son zamanlarda kullanmadım.
ilk ciktigi zamanlar yakinlardaki kisileri gorup ekleme, sohbet etme gibi ozellikleri oldugundan izellikle turkiye ve arap ulkelerinde cokca tercih edildi.
ben hep o amac icin kullanildigini gordum. tipki simdiki (bkz:tinder) gibiydi.

daha sonra yurtdisindayken ailemle telefon ile internet uzerinden goruntulu iletisim kurmak istedigim de arkadaslarim bu programda boyle bir ozellik oldugunu ve bunu kullandiklarini soyleyince denemek istedik ama nedense telefonumu cok kasmisti.

sacma bir sosyal medya uygulamasi bana gore. arkadaslarimin ovmesinden mutevellit iki kere indirip kullanmaya calistim ama ikinci gunun sonunda sildim.
skype, hangout, whatsapp varken bence cok gereksiz bir uygulama.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler