super bitcoin

yeni bir fork coin'i geliyor adı super bitcoin 17 aralık 2017 498888. blokta gerçekleşmesi beklenen yeni fork coinidir. adı "super bitcoin" kısaltma adı ise sbtc'dir. tam adı super smart bitcoin olarak geçmektedir.

önümüzdeki 3-4 aylık süreçte super bitcoin ile beraber toplamda 4 yeni fork coin daha beklenmektedir. bir önce ki fork coin'leri olan (bkz:bitcoin cash) ve (bkz:bitcoin gold) airdrop olarak 1:1 ücretsiz gelmiş ve iyi kazandırmıştır. yatırımcılar artık fork'lara soğuk bakmıyor ve bitcoin dahada güçelenerek yoluna devam ediliyor.

17 aralıkta gerçekleşecek olan super bitcoin hakkında bilgi sahibi olmak için web sitesi http://supersmartbitcoin.com/
bitcoinin teknolojisi ile değil yatırım olarak getirisi ile ilgilenen kişiler için bu forkların her biri ek para demek. fork sırasında atıyorum 10 btc'niz olsun, size 10 tane de yeni para biriminden veriliyor ve o da değerlendikçe sizin karınız artıyor. bitcoin cash ve bitcoin gold değerini düşününce hiç de fena değil.
electrum kullananlar bir önceki fork'da olduğu gibi şu şekilde alacaklardır.


kendisi merakla beklediği bir coindir. her ne kadar 0.05 bitcoinim olsa da bu forktan gelecek coin birgün bin dolar olursa 50 dolarım olacaktır. *

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler