stick fight the game

maksimum 4 tane çöp adamın deli gibi birbirlerini öldürmeye çalıştığı, yılan atanından yapıştırıcı atanına, karadelik oluşturanından doritos atanına onlarca deli işi silah kullanabileceğiniz, herhangi bir sonu veya istatistik sistemi olmayan, tamamen stres atıp eğlenme amacıyla yapılmış, multiplayer aksiyon oyunu.

dediğim gibi oyunun bir sonu yok. 15-20 tane haritada sürekli dolanıyorsunuz. her haritada hayatta kalan çöp adam birinci oluyor ve bir sonraki haritada tepesinde bir kral tacı işareti beliriyor. yani birinci olmanın eğlendirmesi dışında tek artısı bu kral tacı simgesidir.

istatistik sistemi bulunmaması belki de büyük bir eksiklik ama oyunun tamamen eğlence amaçlı yapılmış olmasından dolayı belki de yapımcılar bilerek getirmiyordur.

oynanışı ise oldukça basit. tipik w-a-s-d ve space ( boşluk ) tuşu ile karakteri yönlendirip mouse ile nişan alıyorsunuz. ( bildiğiniz nişan alma dinamiklerini unutmazsanız hayal kırıklığı yaşarsınız )

steam arkadaşlarınız ile 4 kişiye kadar multiplayer olarak oynayabilirsiniz. diyelim ki çok fazla pubg oynayıp gerildiniz, iki kafa dağıtayım dediniz.. işte tam o anda stick fight açın, kafayı dağıtın, gülün eğlenin.

not: oyunun güncel satış fiyatı 10tl

şurdan gözatabilirsiniz;
http://store.steampowered.com/app/674940/Stick_Fight_The_Game/

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler